Kolejny popis Sebastiana Szymańskiego. Gol i asysta w barwach Fenerbahce [WIDEO]

24 sierpnia 2023, 21:14 • 1 min czytania 18 komentarzy

Sebastian Szymański staje się powoli idolem tureckich kibiców. Były zawodnik Legii Warszawa miał swój udział przy dwóch bramkach Fenerbahce w starciu eliminacji do Ligi Konferencji z Twente. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla ekipy ze Stambułu.

Reprezentant Polski spędził dzisiaj na murawie dokładnie 84 minuty, popisując się wieloma znakomitymi akcjami w ofensywie. 24-letni pomocnik najpierw zaliczył asystę przy bramce Jaydena Oosterwolde (33. minuta spotkania, świetna wrzutka z prawej strony boiska), a następnie wpisał się na listę strzelców w drugiej połowie meczu. Zobaczcie sami:

[avatar size=”original” align=”center” link=”