Podolski jeszcze zagra dla Górnika? „Emerytura może zaczekać”
Czyżby miało okazać się, że pożegnanie Lukasa Podolskiego jako zawodnika było przedwczesne? W mediach wrze przed starciem drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w której Górnik zmierzy się z Fenerbahce. W Stambule wciąż pamiętają Niemca z czasów jego występów w barwach największego rywala, Galatasaray. Teraz sam właściciel zabrzańskiego klubu postanowił zabrać głos. Można przypuszczać, że Podolski nawiązał do niedawnego wpisu członka kongresu Fenerbahce, który apelował do władz Górnika – […]