Miesiąc temu Chrobry ogłosił transfer. Teraz musiał się z niego wycofać

redakcja

Autor:redakcja

20 sierpnia 2023, 15:59 • 1 min czytania

Reklama
Miesiąc temu Chrobry ogłosił transfer. Teraz musiał się z niego wycofać

Chrobry Głogów pod koniec lipca ogłosił transfer farerskiego zawodnika. Magnus Holm Jacobsen nie zagra jednak w I lidze. Pomocnik nie porozumiał się ze swoim byłym klubem ws. rozwiązania kontraktu i powrócił do 07 Vestur.

Reklama

21 lipca Chrobry Głogów ogłosił pozyskanie nowego pomocnika. Do klubu z Dolnego Śląska trafił Magnus Holm Jacobsen. To jednokrotny reprezentant Wysp Owczych. Występuje na pozycji defensywnego pomocnika i w przeszłości grał w młodzieżowej drużynie Pacos de Ferreira. W lutym przeniósł się z Torshavn do 07 Vestur, a już w lipcu trafił do Głogowa. Oficjalnie ogłoszono jego transfer. Holm Jacobsen pozował z czarno-pomarańczową koszulką i poinformowano, że podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Teraz z wszystkiego się wycofano. Zawodnik nie dopełnił formalności związanych z rozwiązaniem kontraktu ze swoim poprzednim klubem 07 Vestur i do transferu finalnie nie dojdzie. O całym zajściu poinformował dyrektor sportowy Chrobrego Zbigniew Prejs.

WIĘCEJ O I LIDZE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank