Mateusz Praszelik znowu idzie na wypożyczenie do Cosenzy

redakcja

Autor:redakcja

09 sierpnia 2023, 09:46 • 1 min czytania

Reklama
Mateusz Praszelik znowu idzie na wypożyczenie do Cosenzy

Mateusz Praszelik uda się na kolejne wypożyczenie z Hellasu Werona do Cosenzy Calcio. O transferze polskiego skrzydłowego informuje Gianluca Di Marzio. 

Reklama

Rundę wiosenną poprzedniego sezonu Mateusz Praszelik spędził na wypożyczeniu w Cosenzie Calcio. Rozegrał dziewięć meczów, łącznie spędzając na boiskach Serie B 375 minut. Nie strzelił żadnego gola ani nie zaliczył asysty, mimo to pozostawił po sobie dobre wrażenie w klubie z Kalabrii.

Włodarze Cosenzy postanowili go ponownie wypożyczyć, tym razem na cały sezon, z Hellasu Werona. Do ekipy z miasta Romea i Julii Praszelik trafił w styczniu 2022 roku. Dotychczas rozegrał tylko dwa spotkania. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2026 roku.

W przyszłym sezonie Cosenza będzie występował w Serie B. Utrzymanie zapewniła sobie po barażach.

WIĘCEJ O WŁOSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank