Piasecki na 2:0 dla Rakowa! [WIDEO]

08 sierpnia 2023, 21:37 • 2 min czytania 15 komentarzy

Raków Częstochowa rozgrywa właśnie pierwszy mecz w ramach trzeciej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Prowadzi z Arisem już 2:0!

Mistrzowie Polski wyszli na prowadzenie w meczu z cypryjskim rywalem już w siódmej minucie. Fran Tudor przeprowadził odważny i długi rajd prawą stroną, po czym wyłożył piłkę wzdłuż bramki. Z futbolówką minął się Fabian Piasecki, ale dopadł do niej Koczergin i dał Rakowowi gola na 1:0.

W 61. minucie sędzia wskazał na wapno. W polu karnym Arisu Yago sfaulował Cebulę. Do rzutu karnego podszedł Fabian Piasecki i podwyższył prowadzenie Medalików.

Trwa druga połowa spotkania. Rewanż odbędzie się za tydzień.

W przypadku awansu do czwartej rundy Raków zagra ze zwycięzcą rywalizacji FC Kopenhagi ze Spartą Praga. Mecze IV rundy zaplanowano na 22 i 23 sierpnia oraz 29 i 30 sierpnia (rewanże).