Bale: – W Realu były momenty, kiedy czułem się samotny

redakcja

Autor:redakcja

09 lipca 2023, 17:23 • 1 min czytania

Reklama
Bale: – W Realu były momenty, kiedy czułem się samotny

Gareth Bale udzielił wywiadu dziennikowi „The Times”, w którym podsumował swoją karierę i powiedział o swoim pobycie w Realu Madryt.

Reklama

Zawsze chciałem grać dla Realu Madryt i przeżyłem w tym klubie wiele niesamowitych chwil. Były też trudne momenty, kiedy czułem się samotny. Nie jest łatwo radzić sobie z presją, kiedy zostajesz wygwizdywany. Ale nie żałuję decyzji o transferze. Wiem, że mówi się o moich relacjach z Ronaldo, ale nigdy nie miałem z nikim żadnego problemu. Nawet w trudnych chwilach w szatni wszystko było dobrze. Naprawdę miło wspominam tamte czasy – powiedział na łamach „The Times” Gareth Bale.

33-latek w styczniu zakończył karierę. Ostatnio występował w Los Angeles FC, ale apogeum jego kariery przypadło na lata gry w Realu Madryt. W zespole Królewskich spędził z przerwą na wypożyczenie do Tottenhamu dziewięć lat. W tym czasie zdobył wszystkie najważniejsze trofea. Rozegrał 258 meczów, w których zdobył 106 bramek i zanotował 67 asyst.

Na piłkarskiej emeryturze Bale dalej uprawia sport. Walijczyk został golfistą.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank