Maciej Rybus: Opuściłbym Rosję, gdyby mi się tam nie podobało

redakcja

Autor:redakcja

23 czerwca 2023, 13:07 • 2 min czytania

Reklama
Maciej Rybus: Opuściłbym Rosję, gdyby mi się tam nie podobało

Maciej Rybus wciąż nie żałuje swojej decyzji o pozostaniu w Rosji. 33-latek twierdzi, że życie w kraju agresora jest nadzwyczaj wygodne i nie ma większych wad.

Reklama

Były zawodnik Legii Warszawa wyraził swoje poglądy w wywiadzie dla rosyjskiego portalu „Bookmaker-Ratings”:

– To bardzo trudny temat, którego nie chcę rozwijać. Decyzję o pozostaniu w kraju podjąłem jednak sam. Wiedziałem, że nie zagram przez to w reprezentacji Polski, ale rodzina jest dla mnie najważniejsza. Zaakceptowałem więc zaistniałą sytuację. Poza tym, już dawno mógłbym opuścić Rosję gdyby mi się tutaj nie podobało. Żyje się jednak wygodnie i wszystko jest na swoim miejscu – zaakcentował doświadczony obrońca.

Pomimo tych „zalet”, kariera Rybusa w Rosji nie jest zbyt obiecująca… W sezonie 2022/23, były reprezentant Polski rozegrał jedynie osiem spotkań w lidze, akceptując rolę rezerwowego pierwszej drużyny Spartaka Moskwa. W lokalnych mediach pojawia się również coraz więcej plotek o potencjalnym transferze 33-letniego obrońcy.

[avatar size=”original” align=”center” link=”

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank