PSG i Christophe Galtier prowadzą rozmowy w kwestii rozwiązania kontraktu

redakcja

Autor:redakcja

15 czerwca 2023, 09:32 • 2 min czytania

Reklama
PSG i Christophe Galtier prowadzą rozmowy w kwestii rozwiązania kontraktu

Wiele wskazywało na to, że mistrzowie Francji rozstaną się z obecnym trenerem po ostatnim sezonie. I to niebawem powinno stać się faktem, ponieważ PSG i Christophe Galtier prowadzą rozmowy w kwestii rozwiązania kontraktu.

Reklama

Francuz przejął zespół z Parku Książąt przed startem sezonu 2022/23. Zdobył z nim mistrzostwo i superpuchar Francji, natomiast PSG zawiodło w Lidze Mistrzów i już na etapie 1/8 finału odpadło z tych rozgrywek. To sprawiło, że notowania Galtiera spadły i francuska prasa od wielu tygodni sugeruje, że Galtier swojego stanowiska nie utrzyma. Francuz przez długi czas nie składał broni i twierdził, że zasługuje na kolejny sezon pracy w tym klubie. – Odpowiadając na wasze pytania, myślę, że zasługuję na kolejny sezon w Paryżu. Dałem z siebie wszystko, poświęciłem temu klubowi wiele zdrowia oraz energii – przyznał Galtier na konferencji prasowej po meczu ze Strasbourgiem.

W ostatnim czasie francuski szkoleniowiec chyba jednak uznał, że zmiana klubu nie byłaby dla niego złym rozwiązaniem. Według „L’Equipe” już odbył pierwsze rozmowy z przedstawicielami SSC Napoli. Fabrizio Romano dodaje, że PSG i Christophe Galtier są bliscy porozumienia w sprawie rozwiązania umowy. To sprawia, że rosną szansę Galtiera na przeprowadzkę z drużyny mistrzów Francji do najlepszego zespołu minionego sezonu Serie A.

Reklama

WIĘCEJ O LIGUE 1:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank