Media: Neymar jest gotów obniżyć pensję, aby wrócić do Barcelony

redakcja

Autor:redakcja

08 czerwca 2023, 13:16 • 1 min czytania

Reklama
Media: Neymar jest gotów obniżyć pensję, aby wrócić do Barcelony

W negocjacjach z Leo Messim Barcelona zaliczyła porażkę. „Duma Katalonii” nie zamierza jednak składać broni na rynku transferowym. Zdaniem hiszpańskich mediów, coraz bardziej prawdopodobny staje się bowiem powrót Neymara na Camp Nou.

Reklama

Jak donosi dziennik „Sport”, Brazylijczyk sam wyszedł z pomysłem transferu powrotnego do Katalonii. Aby transakcja została sfinalizowana, jest nawet gotów obniżyć swoją obecną pensję. 31-latek nie należy jednak do faworytów Xaviego, dla którego priorytetem jest przede wszystkim wzmocnienie środka pola. Szczególnie, że swoją przygodę z La Liga zakończył w tym sezonie Sergio Busquets.

Neymar opuścił Barcelonę w sierpniu 2017 roku. Od tamtego momentu wzbogacił swoją gablotę o pięć mistrzostw Francji, trzy krajowe puchary oraz cztery superpuchary. Zdaniem portalu „Foot Mercato” Brazylijczyk zarabia w Paryżu nawet 36 milionów euro za sezon.

[avatar size=”original” align=”center” link=”

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O LA LIGA:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

La Liga

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
3
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę
Ekstraklasa

Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna

Kacper Korpak
20
Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna