Rafał Wolski rozwiązał kontrakt z Wisłą Płock

redakcja

Autor:redakcja

05 czerwca 2023, 12:50 • 1 min czytania

Reklama
Rafał Wolski rozwiązał kontrakt z Wisłą Płock

Rafał Wolski opuszcza Wisłę Płock. 30-letni pomocnik rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

Reklama

Po przyklepaniu spadku z Ekstraklasy, Wisłę Płock czeka prawdziwa rewolucja kadrowa. Oprócz Bartosza Śpiączki, drużynę postanowił opuścić także Rafał Wolski. Były reprezentant Polski spędził w Płocku trzy lata:

– Choć 6 marca oficjalnie ogłosiliśmy przedłużenie kontraktu co najmniej do 30 czerwca 2025 roku, teraz obie strony podjęły decyzję o zakończeniu współpracy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron i Rafał Wolski stał się tym samym wolnym piłkarzem. Rafale, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej drużyny i życzymy powodzenia w dalszej karierze – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

W tym sezonie Ekstraklasy, były zawodnik Legii rozegrał dokładnie 30 spotkań. Zdobył w nich 7 bramek i zaliczył 8 asyst.

[avatar size=”original” align=”center” link=”

Reklama

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
12
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie