Kibice Lecha Poznań wysłali Podolskiemu rogale i piwo w ramach podziękowań za wygraną z Pogonią

redakcja

Autor:redakcja

23 maja 2023, 13:18 • 2 min czytania

Reklama
Kibice Lecha Poznań wysłali Podolskiemu rogale i piwo w ramach podziękowań za wygraną z Pogonią

Kibice Lecha Poznań wysłali do Zabrza rogale Świętomarcińskie i kilkadziesiąt czteropaków piwa w ramach podziękowań za zwycięstwo 2:1 Górnika z Pogonią. 

Reklama

Ten wynik sprawił, że Lech Poznań wskoczył na trzecie miejsce w ligowej tabeli i ma jeden punkt przewagi nad „Portowcami” przed ostatnią serią gier. W tym spotkaniu brylował Lukas Podolski, który najpierw wywalczył rzut karny, którego na gola zamienił Szymon Włodarczyk, a w doliczonym czasie gry sam wpakował piłkę do siatki, dając trzy punkty Górnikowi.

Po spotkaniu Lukas Podolski umieścił wpis na Twitterze, w którym zapytał, czy „Kolejorz” widział to spotkanie i zasugerował, że chętnie przyjmie rogale i piwo w ramach podziękowań za to zwycięstwo.

Reklama

Na reakcje kibiców nie trzeba było długo czekać. We Wtorek Lukas Podolski odebrał dostawę towaru z Poznania, a w nim były rogale i piwo.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Kibice Lecha Poznań/Facebook

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank