Lech Poznań, Miedź Legnica i Widzew Łódź ukarane przez Komisję Ligi

redakcja

Autor:redakcja

23 marca 2023, 16:48 • 1 min czytania

Reklama
Lech Poznań, Miedź Legnica i Widzew Łódź ukarane przez Komisję Ligi

Komisja Ligi poinformowała o ukaraniu trzech klubów za wydarzenia z 25. kolejki Ekstraklasy.

Reklama

– W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu Widzew Łódź – Lech Poznań w 25. kolejce Ekstraklasy, na klub Lech Poznań nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz zakaz udziału zorganizowanych grup kibiców gości w jednym najbliższym meczu Ekstraklasy. Kibice Lecha nie będą mogli wziąć także udziału w jednym najbliższym meczu wyjazdowym swojego klubu na stadionie Widzewa. Ponadto klub będzie, zgodnie z odrębnymi przepisami, zobowiązany do pokrycia kosztów naprawy zniszczeń w sektorze gości.

Na klub Widzew Łódź nałożono karę finansowa w wysokości 30 tys. złotych oraz zakaz udziału zorganizowanych grup kibiców gości w jednym najbliższym meczu Ekstraklasy. Kibice Widzewa nie pojadą także na jedno najbliższe spotkanie z Lechem w Poznaniu.

Ponadto w związku z zachowaniem kibiców po meczu w Miedź Legnica – Piast Gliwice w 25. kolejce Ekstraklasy, na klub Miedź Legnica nałożono karę finansową w wysokości 10 tys. złotych – czytamy w oficjalnym komunikacie.

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank