Bijatyka w Kielcach. Siedem osób stanie przed sądem

redakcja

Autor:redakcja

12 marca 2023, 15:17 • 1 min czytania

Reklama
Bijatyka w Kielcach. Siedem osób stanie przed sądem

Po spotkaniu Korony Kielce z Radomiakiem doszło do bijatyki między kibicami obu zespołów. Policja zatrzymała siedem osób, które staną przed sądem.

Reklama

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów emocje obu stron zostały ostudzone. Zatrzymanych zostało siedem osób. To 37- i 42-latek z Kielc oraz pięciu mężczyzn z sektora gości w wieku od 23 do 54 lat. Czterej z nich to mieszkańcy Radomia, jeden mieszka w Warszawie. Będą w trybie przyspieszonym rozliczani przez sąd. Trzech z nich odpowie za wykroczenia, a pozostali za przestępstwa – powiedział podkomisarz Damian Janus na stronie echodnia.eu.

Do bijatyki między kibicami obu zespołów doszło niedługo po końcowym gwizdku sędziego, o czym informowaliśmy prosto ze stadionu. Wyłamano jedno z ogrodzeń, spalono cztery siedziska oraz doszło do kilku mniejszych zniszczeń, co przekazał właściciel obiektu.

Mecz między Koroną, a Radomiakiem zakończył się zwycięstwem kielczan 2:1.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank