Ancelotti: „Nie potrzebowaliśmy wzmocnień w zimowym oknie”

redakcja

Autor:redakcja

02 lutego 2023, 20:13 • 1 min czytania

Reklama
Ancelotti: „Nie potrzebowaliśmy wzmocnień w zimowym oknie”

Kibice Realu Madryt z niepokojem obserwowali postawę swojego klubu w zimowym oknie transferowym, ponieważ Los Blancos nie dokonali istotnych wzmocnień. Trener „Królewskich”, Carlo Ancelotti, uspokoił fanów – jego zdaniem wszystko idzie zgodnie z planem.

Reklama

Real w ostatnich tygodniach nie radził sobie najlepiej. „Królewscy” pokonali wprawdzie Atletico Madryt w Pucharze Króla, ale już w lidze potracili trochę punktów, no i polegli też w starciu z Barceloną o Superpuchar Hiszpanii. Wspomniany Carlo Ancelotti nie wygląda jednak na przesadnie zmartwionego. Doświadczony włoski szkoleniowiec przekonuje, że jego drużyna nie potrzebuje wzmocnień, by powalczyć wiosną o sukcesy na krajowej i europejskiej arenie.

– Nie dokonaliśmy transferów, bo ich nie potrzebowaliśmy. Plan na sezon próbujesz nakreślić latem i jeśli jest on dobry, to nie musisz przeprowadzać później transferów w styczniu. Jeśli zimą wchodzisz na rynek, to znaczy, że coś złego wydarzyło się w klubie. Na przykład kontuzja. Albo ustalony wcześniej plan się nie sprawdza. My uznaliśmy, że nie musimy sprowadzać nowych zawodników, ponieważ obecna kadra jest optymalna – ocenił Carletto.

Real zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli.

CZYTAJ WIĘCEJ O HISZPAŃSKIM FUTBOLU:

Reklama

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank