Sergio Aguero zagra w meczu towarzyskim

redakcja

Autor:redakcja

09 stycznia 2023, 11:34 • 1 min czytania

Reklama
Sergio Aguero zagra w meczu towarzyskim

Sergio Aguero wkrótce rozegra swój pierwszy mecz od dawna. Wystąpi w towarzyskim meczu w barwach ekwadorskiego klubu.

Reklama

Argentyńczyk musiał zakończyć karierę po tym, jak badania wykazały u niego arytmię serca. Lekarze zalecili mu zakończenie karierę, a Aguero wziął sobie ich rady do serca. Okazuje się, że mecz FC Barcelony z Deportivo Alaves nie będzie jego ostatnim. Już 28 stycznia wróci na boisko i zagra w tradycyjnym meczu ekwadorskiej Barcelony S.C. o nazwie „Noche Amarilla”.

Sergio Aguero napisał na swoim koncie twitterowym następujące słowa:

– Nie mogę się doczekać Noche Amarilla. Chcę dobrze się bawić i miło spędzić czas z kibicami Barcelony. Miałem badania kontrolne u kardiologa. Czuję się bardzo dobrze, zacząłem już trenować.

Reklama

***

Czas podsumować rok 2022 w Quizie! Grają: Wojciech Piela, Jan Mazurek, Mateusz Janiak, Maciej Wąsowski. Prowadzi Paweł Paczul.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank