Bernardo Silva myśli o odejściu z Manchesteru City

redakcja

Autor:redakcja

02 stycznia 2023, 18:40 • 2 min czytania

Reklama
Bernardo Silva myśli o odejściu z Manchesteru City

Od wielu miesięcy w mediach pojawiają się plotki na temat przyszłości Bernardo Silvy. Gracz Manchesteru City był łączony między innymi z Barceloną. Teraz portugalski zawodnik przyznał w rozmowie z „Recordem”, że rozważa zamianę otoczenia.

Reklama

Silva zapewnił, że na razie koncentruje się na grze dla „Obywateli”, natomiast w jego głowie kiełkuje pomysł, by zmienić barwy klubowe.

– W czerwcu porozmawiamy ponownie, aby zobaczyć, co będzie najlepsze. Skupiam się na projekcie w City, a mój kontrakt będzie ważny do trzydziestego pierwszego roku życia. Nie będę ukrywał, że moim celem na ostatnie lata kariery, jeśli gdzieś indziej powstanie ciekawy projekt, będzie przejście do nowego klubu – przyznał Portugalczyk, cytowany przez portal Transfery.info. – Jeśli zapytasz mnie: „co myślałeś dziesięć lat temu?” – moim celem był powrót do Benfiki w wieku najwyżej 32 lat. Co myślę dzisiaj? To zależy od tego, co wydarzy się następnego lata. Nie będę kłamał: to nie jest coś, o czym nie myślę. Myślę o tym każdego roku. To zawsze był cel. Nie mogłem spełnić swojego marzenia o grze dla Benfiki, kiedy miałem 19-20 lat, ale nadal chcę je spełnić.

Bernardo Silva jest zawodnikiem Manchesteru City od 2017 roku. Wywalczył cztery tytuły mistrza Anglii.

CZYTAJ WIĘCEJ O ZAGRANICZNYM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank