Miłosz Kozak piłkarzem Górnika Łęczna

redakcja

Autor:redakcja

28 grudnia 2022, 09:32 • 1 min czytania

Reklama
Miłosz Kozak piłkarzem Górnika Łęczna

Miłosz Kozak po kilku miesiącach na bezrobociu znalazł nowy klub. 25-letni pomocnik będzie reprezentował barwy Górnika Łęczna.

Reklama

Pierwszoligowiec mocno mu zaufał, dając od razu kontrakt do czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Kozak 31 sierpnia rozwiązał umowę ze Spartakiem Trnava, dla którego w tym sezonie zdążył rozegrać jeden mecz w eliminacjach Ligi Konferencji i jeden w słowackiej ekstraklasie. W poprzednich rozgrywkach zaliczył łącznie 16 występów dla tego zespołu i wywalczył z nim Puchar Słowacji.

Jesień ubiegłego roku Kozak zaczął w Radomiaku Radom, uzbierał 10 spotkań w Ekstraklasie, ale jeszcze w trakcie rundy rozwiązał umowę, a wcześniej został odsunięty od drużyny.

WIĘCEJ O 1. LIDZE:

Reklama

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank