Ibrahimović do Ancelottiego: Miałem szczęście, że byłeś moim trenerem

redakcja

Autor:redakcja

15 listopada 2022, 11:39 • 1 min czytania

Reklama
Ibrahimović do Ancelottiego: Miałem szczęście, że byłeś moim trenerem

Zlatan Ibrahimović słynie z odważnych deklaracji. Tym razem zwrócił się do Carlo Ancelottiego, któremu nie szczędził ciepłych słów.

Reklama

Szwedzki napastnik na antenie Rai Sport odbył wideorozmowę ze swoim byłym trenerem, któremu powiedział:

– Jesteś numerem jeden. Miałem szczęście, że byłeś moim trenerem. Największym szczęściem było jednak poznanie cię jako człowieka. Mogę powiedzieć, że jesteś świetnym trenerem, ale jeszcze lepszym człowiekiem.

Zlatan Ibrahimović i Carlo Ancelotti pracowali wspólnie w sezonie 2012/13. Wówczas PSG zdobyło pierwsze od wielu lat mistrzostwo Francji, a Szwed został królem strzelców Ligue 1 z dorobkiem trzydziestu bramek.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank