Lewandowski: Nie chciałem grać całe życie w jednej lidze

redakcja

Autor:redakcja

13 listopada 2022, 14:04 • 1 min czytania

Reklama
Lewandowski: Nie chciałem grać całe życie w jednej lidze

–  To była bardzo trudna decyzja, ale wiedziałem, że to właściwy czas na odejście z Bayernu – powiedział Robert Lewandowski w wywiadzie udzielonym dziennikowi Marca.

Reklama

W Bayernie miałem wszystko pod kontrolą, byłem w strefie komfortu. Czułem, że nadszedł czas, żeby odejść. Chciałem przedłużyć karierę, ciągle być szczęśliwym. Kiedy zacząłem rozmowy z Barceloną, wiedziałem, że dla mojego życia osobistego i piłkarskiego najlepszą decyzją będzie przeniesienie się do tam i granie w LaLiga – stwierdził napastnik.

Występy w lidze hiszpańskiej były moim marzeniem od zawsze. Do tego nie chciałem grać całe życie w jednej lidze i to był kolejny powód, nawet po zdobyciu wszystkiego w Bayernie. Zawsze będę z tego dumny i wdzięczny, ale miałem jasny umysł i chciałem przenieść się do Barcelony – komentował kapitan reprezentacji Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ O POLAKACH ZA GRANICĄ:

foto. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank