Fatalna kontuzja Drągowskiego. Wygląda to na złamanie nogi [WIDEO]

13 listopada 2022, 16:06 • 2 min czytania 60 komentarzy

Bartłomiej Drągowski najprawdopodobniej nie będzie mógł wziąć udziału w katarskich mistrzostwach świata. Bramkarz reprezentacji Polski doznał poważnej kontuzji w dzisiejszym meczu Serie A: Hellas Werona – Spezia. W komentarzach oglądających spotkanie najczęściej mówi się o złamaniu nogi przez 25-latka.

To dramat golkipera Spezii. Zaledwie w czwartek selekcjoner polskiej kadry Czesław Michniewicz ogłosił 26-osobowy skład naszej reprezentacji na katarski mundial. Drągowski był jednym z trzech wybranych bramkarzy, obok Wojciecha Szczęsnego (Juventus) i Łukasza Skorupskiego (Bologna).

Polak został zmieniony w 43. minucie przez Jeroena Zoeta, a chwilę wcześniej opuścił boisko na noszach. Ponoć od razu pojechał karetką do szpitala. Będziemy aktualizować ten tekst, jak tylko pojawią się nowe informacje na temat stanu zdrowia Drągowskiego.

W meczu trwa przerwa, a Hellas prowadzi 1:0. W ekipie Spezii od początku gra Jakub Kiwior, który również znajduje się w kadrze na mistrzostwa świata. W drużynie z Werony od pierwszej minuty występuje Paweł Dawidowicz, którego w Katarze zabraknie.