Pewne zwycięstwo KTS Weszło w finale okręgowego Pucharu Polski [WIDEO]

09 listopada 2022, 21:18 • 1 min czytania 11 komentarzy

To był najważniejszy mecz dla KTS-u Weszło w tej rundzie. Piłkarze piątoligowca nie zawiedli i w finale okręgowego Pucharu Polski rozbili 4:1 rywalizującą szczebel wyżej Mszczonowiankę Mszczonów.

KTS do przerwy w praktyce rozstrzygnął losy rywalizacji. Już w 2. minucie do siatki trafił Daniel Ciechański, który trafił tuż przed przerwą na 3:0, a w międzyczasie gola po pięknej indywidualnej akcji strzelił Jakub Kosecki.

Mszczonowianka złapała kontakt po efektownym uderzeniu z trzydziestu metrów, ale jej nadzieje na powalczenie o korzystny wynik ostatecznie rozwiał w 81. minucie Mikołaj Neuman, który przebiegł z piłką dłuższy dystans, a potem precyzyjnie przymierzył sprzed pola karnego.