Cichy występ Sochana. Drużyna Polaka bez szans z faworytem

06 listopada 2022, 09:11 • 1 min czytania 35 komentarzy

San Antonio Spurs nie okazali się godnym rywalem dla Denver Nuggets. Drużyna Jeremy’ego Sochana przegrała w nocy z soboty na niedzielę aż 101:126. Sam Polak zdobył natomiast tylko 5 punktów, ale też nie oddał zbyt wielu rzutów.

Dla Sochana było to też pierwsze spotkanie w NBA, w którym mógł… pochwalić się stuprocentową skutecznością. Jakkolwiek to brzmi: nasz koszykarz oddał dwa rzuty z gry i oba trafił. Jego pełne statystyki z Nuggets przedstawiały się następująco: 5 punktów (w tym jedna trójka), 2 zbiórki, asysta, przechwyt i blok w 24 minuty na parkiecie.

Zarówno Sochan, jak i Spurs będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o meczu z Nuggets. Ekipa z Kolorado nie przegrała żadnej kwarty sobotniego spotkania i rzucała z ponad 60% skutecznością. A jej lider – Nikola Jokić – zdobył 21 punktów (9/10 z gry), 10 asyst i 6 zbiórek.

San Antonio Spurs czeka dzień odpoczynku. W nocy z poniedziałku na wtorek drużyna Jeremy’ego Sochana po raz kolejny zmierzy się z Nuggets, tylko tym razem na własnym parkiecie. Start meczu o 2:30 czasu polskiego.