Decydująca bramka BVB w meczu z Bayernem [WIDEO]

08 października 2022, 21:21 • 1 min czytania 2 komentarze

W 95 minucie padła decydująca bramka w Der Klassiker. Bohaterem spotkania został napastnik Borussii Dortmund – Anthony Modeste. Efektowną asystą popisał się również obrońca Nico Schlotterbeck.

Choć Bayern Monachium prowadził 0:2 z Borussią Dortmund, to nie zdołał dowieźć zwycięstwa do końca. Kontaktową bramkę zdobył 17-letni Youssoufa Moukoko, natomiast trafienie na remis zaliczył Anthony Modeste. Francuz odnalazł się najlepiej w polu karnym mistrzów Niemiec po kolejnym w końcówce spotkania dośrodkowaniu w wykonaniu BVB. Asystą, a w szczególności świetnym ratunkowym przyjęciem piłki popisał się Nico Schlotterbeck.

Dzięki zdobytej bramce Borussia wywalczyła nie tylko remis, ale również przerwała passę ośmiu porażek z rzędu w rywalizacji z Bayernem.