Lewandowski: – Jestem wdzięczny kibicom Bayernu za przyjęcie

redakcja

Autor:redakcja

16 września 2022, 21:41 • 1 min czytania

Reklama
Lewandowski: – Jestem wdzięczny kibicom Bayernu za przyjęcie

Robert Lewandowski miał w środku tygodnia okazję, żeby znów spotkać się z kibicami Bayernu Monachium. Jego relacje z niemieckimi kibicami w czasie sagi transferowej były różne, wiele mówiło się o tym, że Polak postępuje źle i straci wsparcie kibiców. Ale dużo było w tym gry medialnej, bo fani z ekipy Bawarii jednak bardzo cenili to wszystko, co zrobił w klubie Lewandowski. Dało się to odczuć w czasie meczu Ligi Mistrzów z Barceloną.

Reklama

Kibice w czasie rozgrzewki piłkarzy pokazali gromkimi brawami, że nie zapomnieli, co dał im Robert.

Sam Lewandowski słusznie to zauważył: – Jestem wdzięczny kibicom Bayernu za sposób, w jaki mnie przyjęli. To było przywitanie pełne szacunku, miłe i ważne dla mnie. Spędziłem w Monachium nie dwa czy trzy, ale osiem lat. Nie możesz tego wyrzucić czy o tym zapomnieć – powiedział „Lewy” w rozmowie z „Bildem”.

Tego meczu Robert nie okrasił trafieniem do bramki, Barcelona przegrała 0:2.

WIĘCEJ O FC BARCELONIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank