Rafał Wolski ukarany przez Komisję Ligi

redakcja

Autor:redakcja

07 września 2022, 19:27 • 1 min czytania

Reklama
Rafał Wolski ukarany przez Komisję Ligi

Jak informuje TVP Sport, Rafał Wolski został ukarany przez Komisję Ligi za brutalny faul na Eriku Janży z Górnika Zabrze. Pomocnik Wisły Płock nie zagra w czterech meczach.

Reklama

Jeśli ktoś przegapił całe zajście, może się cofnąć do naszej relacji:

„Wolski rozgrywał niezły mecz i miał na koncie asystę – jego płaskie dogranie w pole karne wykorzystał nieobstawiony Davo. Wszystko to zaprzepaścił w 59. minucie, z premedytacją depcząc Erika Janżę. Powtórki nie pozostawiają wątpliwości: mógł kontrolować to, gdzie stawia stopę, ewidentna złośliwość. Inna sprawa, że jakaś kara należała się też Janży, który prowokował rywala i już upadając niby bezwolnie wyciągał nogi w jego kierunku, by „przypadkiem” móc go trafić. Sędzia Daniel Stefański i jego współpracownicy kompletnie ten aspekt całego zajścia pominęli”.

Reklama

Piotr Kamieniecki z TVP Sport informuje, że Janża koniec końców nie poniósł żadnych konsekwencji.

CZYTAJ WIĘCEJ O RAFALE WOLSKIM:

fot. NewsPix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank