Puig: Barcelona i Xavi mnie rozczarowali

redakcja

Autor:redakcja

23 sierpnia 2022, 13:50 • 1 min czytania

Reklama
Puig: Barcelona i Xavi mnie rozczarowali

W rozmowie z FOX Deportes były piłkarz Barcelony pożalił się na ostatnie tygodnie w katalońskim klubie.

Reklama

Riqui Puig tego lata zamienił Barcelonę na Los Angeles Galaxy. Wychowanek Blaugrany w seniorskim zespole rozegrał łącznie 57 meczów, w których strzelił dwa gole i zaliczył trzy asysty. Nie został jednak ulubieńcem kibiców i nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Dlatego też Katalończycy zdecydowali się na „wypchnięcie” 23-latka z klubu. Puig trafil do MLS, ale zadra związana z ostatnim okresem w Barcelonie jest w nim do teraz.

– Mój ostatni miesiąc w Barcelonie był trudny, nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego jak wykluczenie piłkarza z przygotowań do sezonu. Byłem w grupie razem z kilkoma innymi piłkarzami, na których klub również chciał wymusić odejście – powiedział piłkarz w rozmowie z FOX Deportes.

Pomocnik Los Angeles Galaxy wyraził także żal wobec trenera Barcelony.

– Reszta drużyny wtedy grała mecze i to mnie bolało. Po prostu Barcelona i Xavi Hernández mnie rozczarowali.

Reklama

Puig trafił do MLS 4 sierpnia. Zdążył już zadebiutować w lidze – rozegrał 28 minut w meczu przeciwko Seattle Sounders.

CZYTAJ WIĘCEJ O HISZPAŃSKIEJ PIŁCE:

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank