PSG jest zainteresowane sprowadzeniem Bernardo Silvy

redakcja

Autor:redakcja

03 sierpnia 2022, 18:45 • 2 min czytania

Reklama
PSG jest zainteresowane sprowadzeniem Bernardo Silvy

Ciekawe doniesienia pojawiły się we francuskich mediach. Według dziennikarzy „Foot Mercato”, PSG rozważa kupno piłkarza Manchesteru City.

Reklama

Podobno 27-letni reprezentant Portugalii jest gotowy opuścić Manchester City. Do tej pory mówiło się głównie o zainteresowaniu FC Barcelony. Zdaniem osób, które są blisko klubu, Portugalczyk jest bardzo ceniony przez Xaviego i chętnie widziałby go w swoim zespole. Jednak PSG zamierza wykorzystać, że Dumie Katalonii brakuje zdecydowania.

Wielkim orędownikiem transferu Bernardo Silvy do PSG jest Luis Campos. W przeszłości był dyrektorem sportowym AS Monaco, w którym Silva występował przez dwa sezony. Obecnie Campos pracuje w drużynie z Paryża i już ponoć pracuje nad przekonaniem rodaka do powrotu na francuskie boiska.

Bernardo Silva w poprzednim sezonie rozegrał łącznie 50 meczów. Uzbierał trzynaście bramek oraz zanotował siedem asyst. W angielskim klubie występuje od 2017 roku. Wówczas klub z Etihad zapłacił za niego 50 milionów euro. Umowa 28-latka z Obywatelami wygasa wraz z końcem sezonu 2024/25.

Reklama

WIĘCEJ O LIGUE 1:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank