Runjaić: – Nie jest aż tak dramatycznie źle

redakcja

Autor:redakcja

30 lipca 2022, 09:10 • 1 min czytania

Reklama
Runjaić: – Nie jest aż tak dramatycznie źle

Legia została wczoraj zlana przez Cracovię, rewelację ligi na początku nowego sezonu. Fani z Warszawy nie mogą być zadowoleni, bo wiele fragmentów gry stołecznej ekipy nadawało się do dużej poprawki. Trener Legii uspokaja jednak i mówi, że nie było tak źle, jak wielu osobom mogło się wydawać.

Reklama

Tak mówił po meczu Kosta Runjaić o meczu Legii z Cracovią: – Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, ale muszę go zaakceptować. Musimy skupić się na kolejnym spotkaniu. Przed nami dużo pracy w tygodniu i kolejny ciężki mecz. Każdy z nas zobaczył dziś Legię w nie najlepszej formie, ale nie jest aż tak dramatycznie źle. Moją pracą jest odświeżyć drużynę, dodać jej pewności siebie i przygotować do następnego meczu. Postaramy się zagrać dobrze i wygrać.

W ostatnim czasie takie słowa ze strony Runjaicia to często występująca rzecz. One mogą kibiców Legii drażnić, ale przecież taka jest nowa rzeczywistość byłego mistrza Polska.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank