Oficjalnie: Zinczenko zaprezentowany jako zawodnik Arsenalu

redakcja

Autor:redakcja

22 lipca 2022, 19:29 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Zinczenko zaprezentowany jako zawodnik Arsenalu

Potwierdziły się doniesienia mediów z ostatnich dni. Oleksandr Zinczenko został nowym graczem Kanonierów. Ukraiński lewy obrońca lub defensywny pomocnik podpisał z londyńskim klubem umowę do 30 czerwca 2026 roku. Arsenal zapłacił za 25-latka 35 mln euro Manchesterowi City.

Reklama

O tym, że dojdzie do transakcji mówił niedawno menedżer The Citizens Pep Guardiola. Zinczenko zawodnikiem Man City był od 2016 roku. W międzyczasie był też wypożyczony do PSV Eindhoven (sezon 2016/17). W pierwszej drużynie Obywateli rozegrał 127 meczów, w których strzelił 2 gole i miał 12 asyst. Z Manchesterem sięgnął po cztery mistrzostwa Anglii, cztery Puchary Ligi i jeden Puchar Anglii.

WIĘCEJ O ZAGRANICZNYCH TRANSFERACH:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank