Niezmiennie trwa trudny czas dla szefów Wisły Kraków. Najpierw przerosło ich zbudowanie zespołu na Ekstraklasę, a na starcie I ligi nie podołali organizacji meczu. Oczywiście.

Sezon się dopiero zaczął, a Wisła Kraków już przeprasza kibiców

W niedzielę Biała Gwiazda podejmowała przy Reymonta Sandecję Nowy Sącz i m.in. za późno otworzono bramki, więc powstały gigantyczne kolejki czy zawiodły punkty gastronomiczne. Działacze znów musieli przepraszać swoich jakże cierpliwych fanów, którzy tłumnie stawili się na inauguracji sezonu.

Poniżej treść komunikatu:

Przed sobotnim spotkaniem wszelkie istotne i kluczowe informacje o infrastrukturze, rozlokowaniu punktów oraz zapotrzebowaniu zostały przekazane firmie cateringowej, lecz zdajemy sobie sprawę, że Wisła jako organizator imprezy ponosi konsekwencje zaistniałych wydarzeń. Klub na bieżąco starał się również rozwiązywać pojawiające się niedogodności.

Odpowiedzialność za niepoprawną organizację meczu – w tym niewystarczające zaopatrzenie punktów gastronomicznych oraz pozostałych przestrzeni stadionu – ponosi TS Wisła Kraków SA. W związku z tym zaraz po zakończeniu spotkania odbył rozmowy z dostawcami usług tak, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości.

Trwają prace nad stworzeniem dokładnego modelu rekompensat dla uczestników meczu #WISSAN. W nadchodzącym tygodniu poinformujemy o szczegółach. Już teraz zapewniamy, że czas otwarcia bram i kas zostanie odpowiednio wydłużony. Dołożymy wszelkich starań, aby znacząco poprawić jakość świadczonych usług i zapewnić komfort naszym fanom.

CZYTAJ WIĘCEJ O WIŚLE KRAKÓW:

foto. Newspix

Weszło
26.09.2022

Szczęsny, ufam tobie. Kiwior to nasz najlepszy stoper [NOTY]

Jeden z najlepszych występów w reprezentacyjnej karierze Wojciecha Szczęsnego. Jakub Kiwior udowadniający, że na ten moment jest naszym najlepszym stoperem. Karol Świderski przyklepujący status „drugiego po Lewandowskim”. Kolejny świetny występ Zielińskiego. I absurdalny mecz w wykonaniu kapitana. Oto noty, jakie wystawiliśmy reprezentacji Polski za mecz z Walią. Walia – Polska. Noty dla naszych reprezentantów WOJCIECH SZCZĘSNY – 8 Rozegrał jeden z najlepszych meczów w karierze reprezentacyjnej. […]
26.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Weszło
25.09.2022

Cztery rzeczy, które wiemy po Walii. Mamy stopera i napastnika numer dwa

Wygrana w Cardiff z Walią (1:0) pozwoliła reprezentacji Polski utrzymać się Dywizji A Ligi Narodów. Ponadto selekcjoner Czesław Michniewicz znalazł odpowiedzi na kilka pytań. Dowiedzieliśmy się na przykład, że Jakub Kiwior stał się podstawowym środkowym lewym stoperem, a Karol Świderski prowadzi w castingu na partnera Roberta Lewandowskiego w ataku naszej kadry. Oczywiście wiemy i pamiętamy, że to wciąż tylko wygrana z Walią, która nam generalnie leży, ale mimo wszystko przynajmniej kilka plusów […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Weszło
25.09.2022

W środku pola znów to samo. Krychowiak – nie, obok niego – kto?

Jest takie mądre powiedzenie po meczach reprezentacji, że „dziś największymi wygranymi są ci, którzy nie grali”. I co mecz mamy wrażenie, że największym zwycięzcą w walce o miejsce w środku pola jest akurat ten pomocnik, który tym razem nie zagrał. Po meczu z Holandią domagano się Żurkowskiego zamiast Linettego. Dziś z Walią zagrał Żurkowski i zawiódł. To teraz czas jeszcze na Klicha i Góralskiego, byśmy ponownie powiedzieli – nie wiemy kto ma zagrać obok Krychowiaka, a najlepiej, jakby […]
25.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Polska zostaje w dywizji A. Kto jeszcze? Niedzielne wyniki Ligi Narodów [WIDEO]

Znamy już komplet niedzielnych wyników Ligi Narodów. Najważniejsze rozstrzygnięcie to oczywiście utrzymanie reprezentacji Polski w dywizji A. Warto jednak spojrzeć na to, co działo się na innych boiskach. Holandia i Chorwacja to dwie drużyny, które awansowały do Final Four Ligi Narodów. Nasi grupowi rywale pokonali Belgię 1:0, choć jeszcze w ostatniej minucie do wyrównania mógł doprowadzić Dodi Lukebakio, który zrobił to: pic.twitter.com/YeM81ls4ns — Big Chance Missed (@ChanceMissed) […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Reprezentacja Polski w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji EURO!

Wygrana z reprezentacją Walii i korzystne rozstrzygnięcia innych spotkań sprawiły, że kadra Polski będzie rozstawiona w pierwszym koszyku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Co to oznacza w praktyce? Wiadomo: nie trafimy na jedną z topowych reprezentacji na Starym Kontynencie. Nie jest jednak tak, że zupełnie straciliśmy szansę na wylosowanie mocnego przeciwnika. Koszyki przed losowaniem EURO 2024 prezentują się na ten moment tak. Polska w 1. koszyku przed losowaniem eliminacji EURO 2024 1. koszyk eliminacji […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski do Świderskiego i Polska prowadzi z Walią! [WIDEO]

Duet Robert Lewandowski – Karol Świderski? Top. To po akcji tego duetu, choć zaczętej doskonałym podaniem Jakuba Kiwiora, reprezentacja Polski objęła prowadzenie w meczu z Walią. Świderski od początku spotkania był aktywny, wywalczył kilka rzutów wolnych, ale najważniejsze wydarzyło się w drugiej połowie meczu. Jakub Kiwior odważnie podłączyć się do akcji ofensywnej i z bocznego sektora boiska dograł piłkę do Roberta Lewandowskiego. Ten ściągnął na siebie obrońców […]
25.09.2022
Liczba komentarzy: 36
Subscribe
Powiadom o
guest
36 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jaku
jaku
2 miesięcy temu

Czekamy na oświadczenie Wisły w tej sprawie

Potencjalny Komentator
Potencjalny Komentator
2 miesięcy temu
Reply to  jaku

XD

Bileter z Kuby
Bileter z Kuby
2 miesięcy temu
Reply to  jaku

Wiem, przepraszam, zaj…łem.

Romek
Romek
2 miesięcy temu
Reply to  jaku

Błaszczykowski przez roztargnienie do dostarczył bilety z ME 2012 i stad ten problem.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe(@icek-mordehaj)
2 miesięcy temu

W ESA takich kłopotów nie było. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.
W każdym razie to oznacza, że ktoś tu przyjanuszył przy kosztach organizacji meczu.

Phoenix(L)k
Phoenix(L)k
2 miesięcy temu

inaczej – nic nie pisali o takich problemach… z drugiej strony – raz na jakiś czas w każdym klubie coś się w tej materii sypnie

Kisła Wraków
Kisła Wraków
2 miesięcy temu

Amatorzy zarządzają klubem, to wychodzą takie kwiatki. Zobaczycie, jeszcze wiele razy nas rozbawi Wisełka w tym sezonie. Bileter i spółka dostarczą powodów do śmiechu. A na koniec sezonu spadek do 2. Ligi 🙂

Stefan
Stefan
2 miesięcy temu
Reply to  Kisła Wraków

Ta, ta… nie śnij za bardzo, bo zmoczysz jedyną bieliznę jaką masz…

Jozef Wojciechowski
Jozef Wojciechowski(@jozef-wojciechowski)
2 miesięcy temu

Ten model rekompensat to im opracuje sztuczna inteligencja z Marsa?

bennua
bennua
2 miesięcy temu

Może jak spadną do 2 ligi, tłumów nie będzie, to i kolejek nie uświadczysz

Potencjalny Komentator
Potencjalny Komentator
2 miesięcy temu
Reply to  bennua

Otóż to!

White Power
White Power
2 miesięcy temu
Reply to  bennua

Nawet jak spadną do 2 ligi to frekwencja będzie większa niż na Cracovii

Andrzej
Andrzej
2 miesięcy temu

Podobno nowa firma cateringowa jest z Częstochowy, rodzinne strony Wuja i Biletera. Nie zdziwię się w ogóle jak się okaże, że prowadzi ją szwagier/kuzyn/stryjek. Program Rodzina na swoim w Wiśle Kraków kwitnie. Kurde jak można wiedząc ile biletów się sprzedało nie ogarnąć tematu przepustowości bramek. Nie uszanowaliście 15 tysięcy kibiców na inaugurację I ligi to mam przeczucie, że długo takiej frekwencji nie zobaczycie. Chyba, że drużyna będzie kozacko grała w co po obejrzeniu wczorajszego „widowiska” jakoś nie wierzę

deh
deh
2 miesięcy temu
Reply to  Andrzej

Jest lepiej bo to firma synów Brzęczka. Jadczak juz prześwietlił wpisy w KRS i powiązania.

czarny kot
czarny kot
2 miesięcy temu

Marsjańska perspektywa w praktyce 🙂

Stanowski to presstytutka
Stanowski to presstytutka
2 miesięcy temu

Brawo Kuba! Ale twoja rodzina weszła na czas?

Adam
Adam
2 miesięcy temu

Beka z nieudaczników którzy dalej nabierają sie na Wisełke i tracą czas na kibicowanie 😀

Eldiego
Eldiego
2 miesięcy temu
Reply to  Adam

To się nazywa wiernosc coś czego Wy z żydovvi nie znacie

Janicz
Janicz
2 miesięcy temu

Organizacyjnie Wisła Kraków – czyli dno smoczej jamy. A przepraszam, dno już było przy jak jej tam tej z Marsa – teraz to wykopali dół w dnie.

Słaski
Słaski
2 miesięcy temu

Mocno Skisła!

generał Pinochet
generał Pinochet
2 miesięcy temu

To wieczne narzekanie na wszystko Polaków – nie da sie tego słuchać.

Abdul
Abdul
2 miesięcy temu

Jak zjebali temat, ktos zapłacił, to dlaczego ma nie narzekać? Kurwa, PRL bis. Nie mamy pana płaszcza, i co nam Pan zrobi…

FilipO
FilipO
2 miesięcy temu

Komunikat Wisły: „Prosimy o wyrozumiałość kibiców, niestety cateringiem nie zajmuje się już pan Misiek, pan Dukat ani pani Sarapata i nie możemy się ogarnąć.”

eksplozja spermy
eksplozja spermy
2 miesięcy temu

z tym przepraszaniem to jest tak, niebezpiecznie, że jak taki delikwent mówi Ci
PRZEPRASZAM to już zakłada, że dalej tak będzie robił …

mgr inrz. Janusz Klapkiewicz
mgr inrz. Janusz Klapkiewicz
2 miesięcy temu

Z taką organizacją to powinni spaść do 3 ligi

Biletejro
Biletejro
2 miesięcy temu

Wisła Kraków?
Kisła Wraków!

Niebieska eRka
Niebieska eRka
2 miesięcy temu

To co „rodzina na swoim” zrobiła i robi nadal z tym klubem to dramat a raczej komedio-dramat. Na kolejny mecz zamiast 15tys przyjdzie 1,5 kibicow, wtedy będzie ok. Ten klub leci w przepaść w każdym elemencie z iście marsjanską szybkością.

Judegang
Judegang
2 miesięcy temu

Byłem w zeszłym sezonie jako kibic gości dla ponad tysiąca osób jedna bramka do wchodzenia!!! Widać że swoich traktują tak samo!! Klub Mem

Judegang
Judegang
2 miesięcy temu

Zapomniałem dodać o siatce zabezpieczającej kto może niech sprawdzi!!!! Sektor to nie terarium dla niedźwiedzi!!! Tam się chce obejrzeć mecz!!!!

Early Level
Early Level(@early-level)
2 miesięcy temu

Może szefem cateringu został Małecki, który nie chce na trybunach pikników co przychodzą tylko na kiełbasę

baran
baran
2 miesięcy temu
Reply to  Early Level

Pewnie tak. Tylko ze Małeckiego juz niewielu pamięta, a pokniki zostali.

FC Bazuka Bolencin
FC Bazuka Bolencin
2 miesięcy temu
Reply to  baran

Temu Małeckiemu, jakim by nie był gburem, to obecni kopacze i zarząd powinni buty czyścić.
Nawet Błaszczykowski który swoim zachowaniem coraz bardziej rozmienia na drobne dobre wspomnienia które po nim zostały z lat 2005-06 gdy grał zan poszedł do Borussii

janek kos
janek kos
2 miesięcy temu

Takie rzeczy ( a nawet jeszcze gorsze ) to sie moga zdarzyc nawet na finale LM , np. w Paryzu , tak wiec nie ma co tragizowac.

FC Bazuka Bolencin
FC Bazuka Bolencin
2 miesięcy temu

Misiek kurwa wróć, bo te cepy nie potrafią nawet cateringu i wejścia na mecz ogarnąć. O sportowych wynikach nie wspominając!
Btw. Mecz był w sobotę a nie w niedzielę jak piszecie w artykule. Błąd gruby z Waszej strony.

Proboszcz
Proboszcz
2 miesięcy temu

Trzymają formę ,obecnie to klub na 3 ligę

Olo
Olo
2 miesięcy temu

Powinien ktoś książkę napisać jak w ciągu dekady z poważnego klubu który zdobywał seryjnie mistrzostwa stać się klubem-memem występującym na zapleczu ekstraklasy. I wysuwam pierwszą propozycję na autora tej książki: Małgorzata Domagalik