Jasur Jakszibojew nowym zawodnikiem uzbeckiego Navbahoru Namangan

redakcja

Autor:redakcja

16 lipca 2022, 12:45 • 1 min czytania

Reklama
Jasur Jakszibojew nowym zawodnikiem uzbeckiego Navbahoru Namangan

Na początku lipca Jasur Jakszibojew odszedł z Legii Warszawa. Dziś podpisał kontrakt z Navbahorem Namangan.

Reklama

Dla Uzbeka oznacza to powrót do ojczyzny. Ostatnio był wypożyczony z  Legii do Sheriffa Tyraspol, w którego barwach z powodzeniem występował nawet w Lidze Mistrzów. Strzelił nawet bramkę w meczu z Realem Madryt. Niedawno Jakszibojew powrócił do składu Legii, lecz w fatalnej formie fizycznej i zdecydowano się na rozwiązanie kontraktu z piłkarzem (za porozumieniem stron).

25-letni reprezentant Uzbekistanu to jeden z największych niewypałów transferowych Legii w ostatnich latach. Szybko dorobił się łatki zawodnika-widmo. Ekipa z Łazienkowskiej zapłaciła za niego zimą 2021 roku około 300 tysięcy euro, ale piłkarz rozegrał dla warszawskiej ekipy zaledwie jeden mecz.

WIĘCEJ O FUTBOLU:

Fot. 400mm.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank