Kamil Grosicki przedłużył kontrakt z Pogonią

redakcja

Autor:redakcja

07 lipca 2022, 13:09 • 2 min czytania

Reklama
Kamil Grosicki przedłużył kontrakt z Pogonią

Kamil Grosicki zostaje na dłużej w Pogoni Szczecin. Klub poinformował w czwartek, że kontrakt 34-latka został przedłużony i będzie obowiązywał jeszcze przez dwa kolejne sezony. 

Reklama

To wiadomość, na którą czekali wszyscy kibice Portowców. W ostatnim czasie sporo się mówiło o możliwym odejściu Kamila Grosickiego, co byłoby ogromną stratą dla drużyny Jensa Gustafssona. Ostatecznie jednak 34-latek zdecydował się zostać w Szczecinie.

W czwartek Pogoń oficjalnie poinformowała o przedłużeniu umowy z reprezentantem Polski. Nowy kontrakt Grosickiego będzie obowiązywał przez dwa kolejne sezony, ale została w nim zapisana opcja automatycznego przedłużenia o kolejny rok. – Wiemy, jak ważna dla Kamila jest Pogoń i jak ważny jest Kamil dla Pogoni. Razem ucinamy tym ruchem wszelkie spekulacje. On chce zakończyć karierę w swoim klubie – powiedział dyrektor sportowy Portowców Dariusz Adamczuk, cytowany przez oficjalny portal klubowy.


Kamil Grosicki był jednym z najważniejszych zawodników Pogoni w minionym sezonie. Rozegrał 26 spotkań w Ekstraklasie, w których zdobył dziewięć bramek i zaliczył sześć asyst.

Reklama

Czytaj więcej o Ekstraklasie:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank