Tomasz Jodłowiec trafił do Podbeskidzia

redakcja

Autor:redakcja

01 lipca 2022, 18:52 • 1 min czytania

Reklama
Tomasz Jodłowiec trafił do Podbeskidzia

49-krotny reprezentant Polski podpisał z ekipą Górali roczny kontrakt.

Reklama

Siedmiokrotny mistrz Polski był bezrobotny od końca lutego 2022 roku. Wtedy za porozumieniem stron rozwiązał umowę z Piastem Gliwice. Rozegrał tam łącznie 107 meczów, w których strzelił sześć goli oraz zanotował 12 asyst. Razem z Piastem zdobył złoty oraz brązowy medal mistrzostw Polski.

W swojej bogatej karierze zawodnik z żywiecczyzny występował jeszcze między innymi w Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Polonii Warszawa, Śląsku Wrocław czy Legii Warszawa. Teraz czeka go rywalizacja w pierwszej lidze.

Reklama

Jodłowiec wraca do Podbeskidzia po 16 latach. W sezonie 2005/06 zagrał w 13 spotkaniach ekipy z Bielska-Białej. Zdobył wówczas jedną bramkę, w meczu z Ruchem Chorzów.

CZYTAJ WIĘCEJ O PIERWSZEJ LIDZE:

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank