Warta zerwała umowę ze sponsorem głównym

redakcja

Autor:redakcja

07 czerwca 2022, 10:55 • 1 min czytania

Reklama
Warta zerwała umowę ze sponsorem głównym

Warta Poznań będzie musiała poszukać nowego sponsora głównego, ponieważ zerwała umowę z dotychczasowym, którym była firma BeGreen.

Reklama

Klub wydał oświadczenie w tej sprawie:

Podpisana w kwietniu 2021 roku umowa miała obowiązywać do końca sezonu 2022/23. Pośród licznych świadczeń na rzecz sponsora głównego, tym najbardziej widocznym był logotyp firmy umieszczony z przodu koszulek meczowych piłkarzy Warty Poznań.

Niestety, klub został zmuszony do podjęcia decyzji o zakończeniu współpracy. Wpływ na to miały m.in. pojawiające się publicznie informacje o wprowadzaniu w błąd klientów przez firmę-sponsora.

BeGreen to firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych. W ostatnim czasie zrobiło się o niej głośno w negatywnym kontekście. Okazuje się, że nie wywiązuje się ona ze swoich zobowiązań. Wielu klientów miesiącami czeka na realizację zamówień i ma duże problemy, żeby skontaktować się z przedstawicielami firmy. O sprawie pisał m.in. „Głos Wielkopolski”. Jego dziennikarze skontaktowali się z prezesem Piotrem Lesińskim, który przyznał, że firma od listopada ma kłopoty wewnętrzne i oczywiście robi wszystko, żeby temu zaradzić.

Reklama

WIĘCEJ O WARCIE POZNAŃ:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank