Mbappe: To była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć

redakcja

Autor:redakcja

23 maja 2022, 16:24 • 1 min czytania

Reklama
Mbappe: To była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć

W sobotę zakończyła się niezwykle długa saga transferowa z Kylianem Mbappe w roli głównej. Paris Saint-Germain oficjalnie poinformowało, że 23-letni napastnik przedłużył kontrakt z klubem do 2025 roku. Tym samym wieszczony od dłuższego czasu transfer do Realu Madryt nie doszedł do skutku. Dziś w tej sprawie została zwołana kolejna konferencja, na której Francuz wyjaśnił, dlaczego zostaje w klubie z Paryża.

Reklama

Kylian Mbappe powiedział:

– Rozmawialiśmy miesiącami o projekcie, godzinami o wizerunku i minuty o pieniądzach. To była trudna decyzja, ale najlepsza, jaką mogłem podjąć. Tydzień temu przemyślałem tę sprawę, ale wstrzymywałem się z ogłoszeniem decyzji. Doskonale wiedziałem, co zrobię, zanim zadzwoniłem do Florentino Pereza. Mam mnóstwo szacunku do Realu Madryt i Florentino Pereza. Próbowali zrobić dla mnie wszystko, abym był zadowolony.

Wcześniej hiszpańskie media donosiły, że piłkarz już pod koniec stycznia podpisał umowę z „Królewskimi”. Paryżanie wszelkimi sposobami starali się walczyć o swoją gwiazdę i wygrali wyścig o reprezentanta Francji. Utrata Kyliana Mbappe byłaby osłabieniem iluzji potęgi PSG na arenie międzynarodowej.

WIĘCEJ O PSG:

Reklama

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank