Przedwczoraj Javier Tebas (szef ligi hiszpańskiej) stwierdził, że PSG jest równie niebezpieczne jak Superliga. Ponadto LaLiga złożyła skargę do UEFA w sprawie działalności francuskiego klubu, która zdaniem Tebasa nie jest zgodna z przyjętymi regułami. Dziś prezes francuskiego klubu odniósł się do słów Hiszpana.

Al-Khelaifi: Tebas może boi się, że Ligue 1 stanie się lepsza od ligi hiszpańskiej

Kilka godzin temu odbyła się konferencja, na której prezes PSG i Kylian Mbappe opowiedzieli o przyszłości klubu z Parku Książąt. Nie mogło zabraknąć pytania o słowa i skargę przedstawicieli ligi hiszpańskiej. Nasser Al-Khelaifi odniósł się do wypowiedzi i działań Tebasa w następujący sposób:

– Javier Tebas? Boi się być może, że Ligue 1 stanie się lepsza od ligi hiszpańskiej, która nie jest już taka jak trzy, cztery lata temu. My skupiamy się na naszym klubie, naszej lidze, naszym najlepszym zawodniku na świecie. Nie słucham reszty. Mogę też zapowiedzieć, że podpisanie Kyliana nie jest końcem naszych działań. Obiecałem, że po nim pojawią się nowe ruchy i tak będzie.

WIĘCEJ O PSG:

Fot. Newspix.pl

Ligue 1
06.07.2022

Christophe Galtier w PSG – pułapka czy życiowa szansa?

Próbował już Blanc, próbował Ancelotti, próbował Tuchel. Żaden z nich nie zdołał triumfować z PSG w Lidze Mistrzów. Nie dokonał tego także Mauricio Pochettino, który właśnie odchodzi w zapomnienie. Katarczycy długo szukali nowego trenera i w końcu go znaleźli. Mówiło się o Zidanie, Mourinho, Lowie, a postawiono na… Galtiera. Człowieka, który w Lidze Mistrzów nie wygrał nawet jednego meczu.  Zatrudnienie Mauricio Pochettino w Paris Saint-Germain miało być nowym otwarciem zarówno dla […]
06.07.2022
Suche Info
06.07.2022

Lopes odchodzi z Legii

Rafa Lopes odchodzi z Legii. Taką informację przekazał Sebastian Staszewski, dziennikarz Interii. Według Staszewskiego Lopes już pożegnał się z kolegami z drużyny, a jego nowym pracodawcą może być AEK Larnaka, które gra w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Kosta Runjaić miał zabiegać o to, by Lopes jednak został w zespole, ale Portugalczyk wybrał odejście. Lopes dla Legii zagrał w 68 spotkaniach i strzelił 12 bramek. Wcześniej bronił barw […]
06.07.2022
Weszło
06.07.2022

Mikael Ishak, czyli napastnik skrojony pod europejskie puchary

Dochodzi czterdziesta pierwsza minuta meczu Lecha Poznań z Karabachem Agdam. Piłkarze mistrza Polski wymieniają podania, a Mikael Ishak tkwi pomiędzy Maksimem Medvedevem a Marko Vesoviciem. Za krycie go odpowiada ten pierwszy. Ogląda się, patrzy, analizuje, a tymczasem Szwed robi ruch w kierunku bliższego słupka, żeby trzydziestodwuletni Azer myślał, że kontroluje sytuację. Nic bardziej mylnego, po chwili snajper Kolejorza zmienia kierunek biegu, już zaraz błyskawicznie przemiesza […]
06.07.2022
Suche Info
06.07.2022

Wisła przedłuża współpracę z Orlenem

Wisła Płock przedłużyła umowę z Orlenem, który będzie sponsorem strategicznym klubu na kolejne dwa lata. Orlen sponsoruje klub od sezonu 16/17, natomiast sponsorem strategicznym jest od 2018 roku. Teraz wiadomo, że ta współpraca potrwa co najmniej do 2024 roku. Daniel Obajtek, prezes Orlenu, powiedział (za oficjalną stroną klubu): – Mimo że Orlen jest marką globalną, to firma pozostaje szczególnie związana z Płockiem, gdzie znajduje się nasz nowoczesny kompleks […]
06.07.2022
Niezły numer
06.07.2022

11 – meczów bez wygranej w pucharach to passa rywali polskich klubów

KR Rejkiawik, Akademija Pandew, FK Astana. Trio, które trzeba przebrnąć, żeby zapewnić sobie zastrzyk punktów w klubowym rankingu UEFA. Dwaj pierwsi rywale stoją na przeszkodzie naszych drużyn w 1. rundzie eliminacji, z kolei Kazachowie czekają na Raków Częstochowa na kolejnym etapie rozgrywek. Trochę odzwyczailiśmy się od eurowpierdoli i rzecz jasna wcale za tym nie tęsknimy. W minionym sezonie nasi reprezentanci na europejskiej arenie spisali się solidnie: Legia Warszawa w pierwszym […]
06.07.2022
Suche Info
06.07.2022

Fabiański z nową umową w West Hamie

Łukasz Fabiański podpisał nowy kontrakt z West Hamem. Nowa umowa obowiązuje przez rok i ma opcję przedłużenia na kolejne 12 miesięcy. Fabiański to wciąż podstawowy bramkarz Młotów – w poprzednim sezonie ligowym opuścił tylko jedno spotkanie, w jeszcze poprzednim – tylko cztery. Łącznie rozegrał dla West Hamu 137 spotkań i zachował 34 czyste konta. Przed tym sezonem klub dokonał jednak transferu innego golkipera – nowym piłkarzem Młotów […]
06.07.2022
Suche Info
06.07.2022

Lopes odchodzi z Legii

Rafa Lopes odchodzi z Legii. Taką informację przekazał Sebastian Staszewski, dziennikarz Interii. Według Staszewskiego Lopes już pożegnał się z kolegami z drużyny, a jego nowym pracodawcą może być AEK Larnaka, które gra w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Kosta Runjaić miał zabiegać o to, by Lopes jednak został w zespole, ale Portugalczyk wybrał odejście. Lopes dla Legii zagrał w 68 spotkaniach i strzelił 12 bramek. Wcześniej bronił barw […]
06.07.2022
Suche Info
06.07.2022

Wisła przedłuża współpracę z Orlenem

Wisła Płock przedłużyła umowę z Orlenem, który będzie sponsorem strategicznym klubu na kolejne dwa lata. Orlen sponsoruje klub od sezonu 16/17, natomiast sponsorem strategicznym jest od 2018 roku. Teraz wiadomo, że ta współpraca potrwa co najmniej do 2024 roku. Daniel Obajtek, prezes Orlenu, powiedział (za oficjalną stroną klubu): – Mimo że Orlen jest marką globalną, to firma pozostaje szczególnie związana z Płockiem, gdzie znajduje się nasz nowoczesny kompleks […]
06.07.2022
Suche Info
06.07.2022

Fabiański z nową umową w West Hamie

Łukasz Fabiański podpisał nowy kontrakt z West Hamem. Nowa umowa obowiązuje przez rok i ma opcję przedłużenia na kolejne 12 miesięcy. Fabiański to wciąż podstawowy bramkarz Młotów – w poprzednim sezonie ligowym opuścił tylko jedno spotkanie, w jeszcze poprzednim – tylko cztery. Łącznie rozegrał dla West Hamu 137 spotkań i zachował 34 czyste konta. Przed tym sezonem klub dokonał jednak transferu innego golkipera – nowym piłkarzem Młotów […]
06.07.2022
Suche Info
06.07.2022

Goncalo Feio nie jest już w sztabie Rakowa

Goncalo Feio odszedł z Rakowa. Portugalczyk był asystentem Marka Papszuna w sztabie częstochowian. Pracował w tej roli od stycznia 2020 roku. Jego umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. To sporo zaskoczenie, bo wcześniej nic na to odejście nie wskazywało. Feio był chwalony za swoją pracę, razem z Papszunem dobrze się rozumieli, ponadto Feio potrafił mieć dobry wpływ na transfery Rakowa, biorąc udział w ściągnięciu między innymi Iviego Lopeza. Wcześniej Feio […]
06.07.2022
Suche Info
06.07.2022

Ronaldo wciąż nie trenuje z United

Cristiano Ronaldo nadal nie stawił się na treningu Manchesteru United. To już trzeci dzień z rzędu, kiedy Portugalczyka nie ma na treningach Czerwonych Diabłów. Oficjalnie chodzi o problemy osobiste, ale wiadomo, że taka sytuacja tylko rodzi kolejne plotki. A mówi się, że Ronaldo nie chce już grać dla United, bo nie jest zadowolony z możliwości klubu, który w zeszłym sezonie nie awansował do Ligi Mistrzów. I też przez to pensje piłkarzy zostały obcięte o 25%. Zdaniem angielskich dziennikarzy United nie wie, […]
06.07.2022
Suche Info
06.07.2022

Di Maria trafia do Juventusu

Angel di Maria trafia do Juventusu, podaje Fabrizio Romano. Zawodnik ma polecieć do Turynu na podpisanie umowy jeszcze w tym tygodniu. Argentyńczyk podpisze kontrakt ze Starą Damą na jeden sezon. Trafi tam jako wolny agent, po tym jak skończyła się jego umowa w PSG. Dla Francuzów rozegrał 295 spotkań – strzelił 93 bramki i dorzucił 119 asyst. Tym samym jego CV staje się jeszcze bardziej […]
06.07.2022
Liczba komentarzy: 14
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Puta Madre
Puta Madre
1 miesiąc temu

Oczywiście, że liga hiszpańska nie jest tak dobra jak kilka lat temu, ale nie zmienia to faktu, że liga francuska nigdy jej nie przeskoczy.

Klawisz z Pawilonu
Klawisz z Pawilonu
1 miesiąc temu
Reply to  Puta Madre

Hejka kochani, to znów ja. Jak widzicie po wczorajszej dyskusji musiałem zmienić nazwę nicku pod którym się produkuję a następnie daję sobie samemu lajki. Jestem po próbie samobójczej, mam nadzieję, że następnym razem mi się uda. 🙁

Klawisz z Pawilonu
Klawisz z Pawilonu
1 miesiąc temu
Reply to  Puta Madre

Nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chris
Chris
1 miesiąc temu

A za wejście do szatni to już złożył samokrytykę bo na karę nie ma co liczyć.

Lecę na piwo
Lecę na piwo
1 miesiąc temu

Oby kelaifi zdechł na raka szybko wkurwia mnie ten jozojebca

Lecę na piwo
Lecę na piwo
1 miesiąc temu
Reply to  Lecę na piwo

Nie podszywaj się pode mnie !

Lecę na piwo
Lecę na piwo
1 miesiąc temu
Reply to  Lecę na piwo

Jeden debil sobie odpisuje.. Brawo zdechszlo.com..

Pecę na Liwo
Pecę na Liwo
1 miesiąc temu
Reply to  Lecę na piwo

No na pewno sobie odpowiadają. Już to widzę.

Maryjan
Maryjan
1 miesiąc temu

Wypada podsumować tylko: xD

salata1992
salata1992
1 miesiąc temu

Xd

Piechniczek
Piechniczek
1 miesiąc temu

Hej Khelafi, sram na to.

Dickson Choto cioto
Dickson Choto cioto
1 miesiąc temu

Chętnie bym zobaczył, jak ten śmieć zdycha. Zakłamane, skorumpowane, sadystyczne, arabskie gówno

Cham
Cham
1 miesiąc temu

Myślę, że jednak nie będzie transmisji na żywo z tego wydarzenia.

Bartek
Bartek
1 miesiąc temu

Hahahahah o kurwa niech najpierw wskoczą chociaż do top 4 z tą liga jednej drużyny