Klęska reprezentacji Polski U-17 na mistrzostwach Europy

redakcja

Autor:redakcja

16 maja 2022, 18:23 • 1 min czytania

Reklama
Klęska reprezentacji Polski U-17 na mistrzostwach Europy

Katastrofą zakończył się pierwszy występ reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy U-17. Biało-czerwoni przegrali z Francją aż 1:6.

Reklama

Dla polskie kadry U-17 to trzeci występ na mistrzostwach Europy. W 2002 roku Polacy odpadli w fazie grupowej, dziesięć lat później dotarli do półfinału turnieju. Teraz zanosi się raczej na powtórkę tego pierwszego scenariusza. Co tu dużo tłumaczyć, wynik mówi w zasadzie wszystko. Francuska drużyna po prostu zdeklasowała podopiecznych Dariusza Gęsiora.

Już po pierwszej połowie wszystko było jasne, Polacy zeszli do szatni na przerwę przy wyniku 0:4. W drugiej odsłonie spotkania „Trójkolorowi” tylko dopełnili dzieła zniszczenia. Nie było czego zbierać. Honorową bramkę dla Polski zdobył w 75. minucie Dawid Drachal.

Reklama

19 maja reprezentacja U-17 w drugim meczu fazy grupowej zagra z Holandią. Potem czek nas mecz z Bułgarią.

CZYTAJ WIĘCEJ O POLSKIM FUTBOLU:

fot. NewsPix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank