Ondrasek wściekły po spadku Wisły. „Nie było walki, a tak się nie da grać”

redakcja

Autor:redakcja

15 maja 2022, 22:12 • 2 min czytania

Reklama
Ondrasek wściekły po spadku Wisły. „Nie było walki, a tak się nie da grać”

Zdenek Ondrasek w rozmowie z portalem Interia skomentował spadek Wisły Kraków z Ekstraklasy. 33-letni napastnik ostro skomentował postawę „Białej Gwiazdy”.

Reklama

– Wróciłem, bo chciałem. Kocham Kraków i kocham Wisłę. Chciałem jak najlepiej. Nie wiem, nie mam słów, nie wiem, co powiedzieć. Zabrakło punktów, bramek. Nie było walki, a tak się nie da grać. Niektórzy nie mają pojęcia czym jest 1. liga. Ona będzie jeszcze trudniejsza niż Ekstraklasa, bo tam wszyscy walczą i biegają. Dziesięć lat temu królowała tiki-taka, a dziś wszyscy walczą. Jak nie ma walki, to wygląda to tak, jak wygląda – powiedział Ondrasek. – Tu nie chodzi tylko o mecz z Radomiakiem. To się ciągnie od dłuższego czasu. To katastrofa dla nas i dla kibiców, którzy cały czas byli z nami. Mamy najlepszych fanów, ale rzeczywistość jest jaka jest. Teraz trzeba zrobić wszystko, by Wisła wróciła do Ekstraklasy.

Co dalej z samym Ondraskiem? – Nigdzie się nie wybieram, ale nie wiem, jakie plany ma klub – przyznał Czech.

W sezonie 2021/22 Ondrasek rozegrał w Ekstraklasie trzynaście meczów i zdobył dwa gole.

CZYTAJ WIĘCEJ O WIŚLE KRAKÓW:

Reklama

fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank