Kamil Grosicki jest kuszony przez Lorient. Francuzi wydają się być bardzo zdeterminowani. Na początku zaproponowali 300 tysięcy euro, a później – według informacji Mateusza Borka – mieli zaproponować 500 tysięcy euro plus dodatkowe 300 płatne w razie utrzymania się w Ligue 1.

Oferta za Grosickiego? Mocne stanowisko Pogoni

I choć to bardzo duża kwota jak za 33-latka, Pogoń Szczecin nie zamierza sprzedawać swojego lidera. – Nie ma tematu i nie zmieni tego kolejna oferta, gdyby taka miała wpłynąć. Niech zaproponują 10 mln euro, to wówczas może się zastanowimy – mówi Jarosław Mroczek w „Super Expressie”.

Pogoń ma przed sobą walkę o mistrzostwo Polski, a po rekordowej sprzedaży Kacpra Kozłowskiego nie narzeka na brak płynności finansowej. Grosicki ma dobrą markę w Ligue 1. Był przez trzy lata zawodnikiem Rennes. Zagrał dla tego klubu 93 mecze. Bilans? 15 goli i 13 asyst.

WIĘCEJ O POGONI:

Fot. FotoPyK

Weszło
26.09.2022

Szczęsny, ufam tobie. Kiwior to nasz najlepszy stoper [NOTY]

Jeden z najlepszych występów w reprezentacyjnej karierze Wojciecha Szczęsnego. Jakub Kiwior udowadniający, że na ten moment jest naszym najlepszym stoperem. Karol Świderski przyklepujący status „drugiego po Lewandowskim”. Kolejny świetny występ Zielińskiego. I absurdalny mecz w wykonaniu kapitana. Oto noty, jakie wystawiliśmy reprezentacji Polski za mecz z Walią. Walia – Polska. Noty dla naszych reprezentantów WOJCIECH SZCZĘSNY – 8 Rozegrał jeden z najlepszych meczów w karierze reprezentacyjnej. […]
26.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Weszło
25.09.2022

Cztery rzeczy, które wiemy po Walii. Mamy stopera i napastnika numer dwa

Wygrana w Cardiff z Walią (1:0) pozwoliła reprezentacji Polski utrzymać się Dywizji A Ligi Narodów. Ponadto selekcjoner Czesław Michniewicz znalazł odpowiedzi na kilka pytań. Dowiedzieliśmy się na przykład, że Jakub Kiwior stał się podstawowym środkowym lewym stoperem, a Karol Świderski prowadzi w castingu na partnera Roberta Lewandowskiego w ataku naszej kadry. Oczywiście wiemy i pamiętamy, że to wciąż tylko wygrana z Walią, która nam generalnie leży, ale mimo wszystko przynajmniej kilka plusów […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Weszło
25.09.2022

W środku pola znów to samo. Krychowiak – nie, obok niego – kto?

Jest takie mądre powiedzenie po meczach reprezentacji, że „dziś największymi wygranymi są ci, którzy nie grali”. I co mecz mamy wrażenie, że największym zwycięzcą w walce o miejsce w środku pola jest akurat ten pomocnik, który tym razem nie zagrał. Po meczu z Holandią domagano się Żurkowskiego zamiast Linettego. Dziś z Walią zagrał Żurkowski i zawiódł. To teraz czas jeszcze na Klicha i Góralskiego, byśmy ponownie powiedzieli – nie wiemy kto ma zagrać obok Krychowiaka, a najlepiej, jakby […]
25.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Polska zostaje w dywizji A. Kto jeszcze? Niedzielne wyniki Ligi Narodów [WIDEO]

Znamy już komplet niedzielnych wyników Ligi Narodów. Najważniejsze rozstrzygnięcie to oczywiście utrzymanie reprezentacji Polski w dywizji A. Warto jednak spojrzeć na to, co działo się na innych boiskach. Holandia i Chorwacja to dwie drużyny, które awansowały do Final Four Ligi Narodów. Nasi grupowi rywale pokonali Belgię 1:0, choć jeszcze w ostatniej minucie do wyrównania mógł doprowadzić Dodi Lukebakio, który zrobił to: pic.twitter.com/YeM81ls4ns — Big Chance Missed (@ChanceMissed) […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Reprezentacja Polski w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji EURO!

Wygrana z reprezentacją Walii i korzystne rozstrzygnięcia innych spotkań sprawiły, że kadra Polski będzie rozstawiona w pierwszym koszyku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Co to oznacza w praktyce? Wiadomo: nie trafimy na jedną z topowych reprezentacji na Starym Kontynencie. Nie jest jednak tak, że zupełnie straciliśmy szansę na wylosowanie mocnego przeciwnika. Koszyki przed losowaniem EURO 2024 prezentują się na ten moment tak. Polska w 1. koszyku przed losowaniem eliminacji EURO 2024 1. koszyk eliminacji […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski do Świderskiego i Polska prowadzi z Walią! [WIDEO]

Duet Robert Lewandowski – Karol Świderski? Top. To po akcji tego duetu, choć zaczętej doskonałym podaniem Jakuba Kiwiora, reprezentacja Polski objęła prowadzenie w meczu z Walią. Świderski od początku spotkania był aktywny, wywalczył kilka rzutów wolnych, ale najważniejsze wydarzyło się w drugiej połowie meczu. Jakub Kiwior odważnie podłączyć się do akcji ofensywnej i z bocznego sektora boiska dograł piłkę do Roberta Lewandowskiego. Ten ściągnął na siebie obrońców […]
25.09.2022
Liczba komentarzy: 35
Subscribe
Powiadom o
guest
35 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
janek kos
janek kos
8 miesięcy temu

Grosik na focie 60kg przysiad fajnie technicznie na wolnym ciezarze, miazga w porownaniu do gówna na socjalach Ległej jesienią gdzie któryś robił chyba useless trica gibiąc sie cały xD

waffek
waffek
8 miesięcy temu
Reply to  janek kos

Sam gryf ma 25kg? Pytam z ciekawości bo siłowni unikam jak diabeł święconej wody, ale zawsze wydawało mi się, że jest lżejszy.

Mjchał
Mjchał
8 miesięcy temu
Reply to  waffek

Gryf 20kg

Zeszlo
Zeszlo
8 miesięcy temu

Jeśli w przyszłości Pogoń będzie chciała kupić czy wypożyczyć kogoś z Lorient to też im bezczelnie odpowiedzą, że za 10 milionow to może się zastanowią. A wystarczyłoby grzecznie odmówić. No ale po transferze Kozłowskiego widać się w głowach poprzewracało.

Snaki
Snaki
8 miesięcy temu
Reply to  Zeszlo

A czego spodziewać się po ludziach którzy chcą wpuszczać tylko zaszczepionych kibiców? Wielu wiernych fanów opuści drużynę przez idiotyczna decyzję, bez większych argumentow. Bo szczepionka przed niczym nie chroni. Niczym.

silny Gej
silny Gej
8 miesięcy temu
Reply to  Snaki

xD

Jan
Jan
8 miesięcy temu
Reply to  Snaki

Bredzisz. Szczepionka ratuje życie szczególnie osobom starszym. Czego w tym młotku nie rozumiesz? Te brednie foliarzy które rozpowszechniasz, są na poziomie przygłupów skazujących na śmierć Giordano Bruno. Wracaj do szkoły, może cię jeszcze czegoś nauczą.

Rafał_K
Rafał_K
8 miesięcy temu
Reply to  Jan

Szczepionka nie chroni przed niczym. Ani nie chroni przed zarażeniem, ani przed transmisją ani nawet przed łagodnym przejściem. W szpitalu obok na 5 pacjentów pod respiratorem 4 jest zaszepionych. Jedyne co robi szczepionka to segreguje ludzi.

Dr Alban
Dr Alban
8 miesięcy temu
Reply to  Rafał_K

Nie opowiadaj bzdur, na naszej internie 100% niezaszczepionych. (Pacjenci pod respiratorem oraz na wysokim tlenie) nie chcesz się szczepić DZBANIE? ok jeszcze masz wybór ale weź saperkę i wykop sobie w lesie ziemiankę i tam zamieszkaj. Nie zasługujesz na przebywanie wśród społeczeństwa odpowiedzialnego. Brawa dla Prezesa klubu ze Szczecina oby tą samą drogą poszli pozostali właściciele klubów piłkarskich w Polsce. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Marian
Marian
8 miesięcy temu
Reply to  Dr Alban

Niezaszczepieni bo co nie przyjęli 4 dawki..? Na tym to polega ? Jebane głomby skonczcie pierdolic bo ludzie padają jak kawki po tych szprycach.. nie jestem antyszeczpionkowcem bo zawsze byłem szczepiony przebadanymi preparatami i to raz na całe życie a Ty ile razy będziesz to gowno przyjmował jeszcze ? 10 15 ?

Michał
Michał
8 miesięcy temu
Reply to  Jan

Dzisiaj przyjechał do mnie człowiek po sześćdziesiątce obejrzeć samochód. Gadka szmatka i powiedział, że w czerwcu zmarła mu żona na wskutek powikłań poszczepiennych. Zdrowa kobieta, musiała się zaszczepić, bo wybierała się latem na truskawki do Niemiec. Zaczęło się od bólu mięśni, a później rozłożyło całkowicie i po miesiącu od szczepienia zgon. Oczywiście jako przyczynę podano zawał i ani słowa o powikłaniach. Lekarz tylko zrobił wymowną minę i powiedział coś w stylu „wie pan jak to jest…” itd. Nie jestem antyszczepionkowcem. Natomiast widać, że jest dużo prawdy w tym co się mówi o zgonach poszczepiennych, a które w oficjalnych statystykach nie istnieją. Pomijając już kolejne zakłamania dot szczepień, które wychodzą na jaw po czasie typu: jedna szczepionka będzie wystarczająca, ludzie zaszczepieni nie chorują lub nie zarażają itd. Nazywanie ludzi, którzy zwyczajnie mają wątpliwości i mają prawo do kwestionowania pewnych rzeczy foliarzami, to zwykłe chamstwo i ignorancja

Marian
Marian
8 miesięcy temu
Reply to  Jan

Przestań pierd… bo zaraz wyślę linka jak padają sportowcy jeden po drugim to jest kur.. nagle przypadek czy co oświecony głupku

Vukowpierdol
Vukowpierdol
8 miesięcy temu
Reply to  Zeszlo

No wątpię żeby brali kogoś z solidnej drużyny francuskiej, nawet z Ligue 2.

Puchacz Rozjemca
Puchacz Rozjemca
8 miesięcy temu
Reply to  Zeszlo

Otóż nie będzie takiego problemu bo Pogoni nie stać na kupowanie piłkarzy z takiego klubu jak Lorient, chyba że jakieś odpady, których oni sami chętnie by się pozbyli, więc problemów raczej by nie robili.

And
And
8 miesięcy temu
Reply to  Zeszlo

A czy to bylo subtelne zapytamie ? Co to jest 500000 euro ? Na chamstwo odpowiada sie chamstwem

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
8 miesięcy temu

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 10 melonów euro za wypalonego wraka? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Z trudem tyle dostali za młodego Kozłowskiego, więc co oni gadają? xDDDDDDDDDDddd

Igrek
Igrek
8 miesięcy temu

Nie to, żebym nie miał zaufania do ludzi w internecie…

Ale ten komentarz nie jest na serio, nie?

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
8 miesięcy temu
Reply to  Igrek

Ale o co chodzi?

Zurek82
Zurek82(@zurek82)
8 miesięcy temu

Chodzi o to, że piszesz bzdury. Grosik po prostu nie jest na sprzedaż, a kwota podana przez prezesa jest najzwyklej kwotą zaporową, bo jak pisałem Grosik nie jest na sprzedaż.

pisior
pisior
8 miesięcy temu

jeśli, debilu, myślisz, że oni naprawdę myślą że dostaną 10 baniek to przeczytaj jeszcze raz XDDDDDD no nie mogę, co za debil

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
8 miesięcy temu
Reply to  pisior

Dzięki, że napisałeś, bo nigdy bym się nie skapnął, że z ich strony to był srakazm 🙂
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

pisior
pisior
8 miesięcy temu

ta, na pewno wiedziałeś xdddddddddddddddddddd

eldoka
eldoka
8 miesięcy temu
Reply to  pisior

Mogł nie wiedzieć xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Lewis Guy
Lewis Guy
8 miesięcy temu

Przecież twoje wypowiedzi wyżej pokazują że nie wiedziałeś xD

Piwko
Piwko
8 miesięcy temu

Zimowe okienka transferowe nie mogą obejść się bez sagi z Grosickim!

ble
ble
8 miesięcy temu
Reply to  Piwko

Pewnie umowe parafuje 5 minut przed zamknięciem okienka 😉

Acardo
Acardo
8 miesięcy temu

Z tą walką o mistrzostwo Polski to wy sobie jaj nie róbcie. Pogoń nie ma mentalności zwycięzcy, sama nazwa pokazuje, że musi być za kimś kogo goni … Ciekawe czy Grosikowi taki transfer jest na rękę czy nie …

Jol
Jol
8 miesięcy temu

Ok, czyli w ostatnim dniu okienka transfer 😉

Poganiacz bydła,
Poganiacz bydła,
8 miesięcy temu

Jedni piłkarze zbierają koszulki,inni piłki po strzelonych hat-trickach, a grosicki zbiera ławki z klubów w których na nich siedział.

Flota
Flota
8 miesięcy temu

hazardzista paprykarz
ten klubik to kabaret

w_imię_zasad
w_imię_zasad
8 miesięcy temu
Reply to  Flota

Pochwal się swoim. Pośmiejemy się razem

czytelnik
czytelnik
8 miesięcy temu

Czytam tylko weszło ze sportowych mediów i od jakiegoś czasu o wszelkich newsach dowiaduje się od ojca albo znajomych i dopiero później coś na weszło się pojawia o ile w ogóle. Więc to chyba już ten czas, żeby przenieść się na meczyki.pl, bo w sumie sami bardzo często polecacie.

Poganiacz bydła,
Poganiacz bydła,
8 miesięcy temu

Śmieszny nic nie znaczący klubik ze śmiesznego miasteczka ze śmiesznymi widzami.

Ostrowianin
Ostrowianin
8 miesięcy temu

trochę szacunku mendo dla przyszłego MISTRZA POLSKI.

PM84
PM84
8 miesięcy temu

On był tylko rezerwowym w Rennes gdy odchodził do Premier League.
Nie był we Francji gwiazdą , był zadaniowcem, rezerwowym.