Awantura na trybunach. Kibice Radomiaka kontra ochrona [WIDEO]

redakcja

Autor:redakcja

11 grudnia 2021, 15:20 • 1 min czytania

Reklama
Awantura na trybunach. Kibice Radomiaka kontra ochrona [WIDEO]

Podczas meczu Ekstraklasy między Radomiakiem Radom a Lechem Poznań doszło do małej awantury na trybunach. Poszło o transparent, który wywiesili kibice beniaminka. 

Reklama

Kibice protestowali bowiem przeciwko prezydentowi miasta, Radosławowi Witkowskiemu oraz zarządcom MOSiRu, z którym radomska społeczność miała już rozmaite problemy.

Wobec obraźliwych transparentów (Witkowski, ty ku*** czy ci nie wstyd?), próbowała interweniować ochrona, chcąca ściągnąć baner z trybun. Efektem była scysja między służbami porządkowymi a kibicami.

Na boisku tymczasem też dzieje się dużo – Radomiak Radom prowadzi z Lechem Poznań po golu Karola Angielskiego z rzutu karnego.

Reklama

Czytaj także:

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank