Selekcjoner Albanii: – Możemy być lepsi w ataku

redakcja

Autor:redakcja

10 października 2021, 16:40 • 1 min czytania

Reklama
Selekcjoner Albanii: – Możemy być lepsi w ataku

Edoardo Reja, selekcjoner reprezentacji Albanii, wierzy w skuteczną walkę z Polską o drugie miejsce w grupie eliminacyjnej eliminacji do katarskich mistrzostw świata. 

Reklama

Obecnie sytuacja w naszej grupie wygląda następująco:

  • Anglia – 19 punktów,
  • Albania – 15 punktów,
  • Polska – 14 punktów,
  • Węgry – 10 punktów.

Anglia jest prawie pewna awansu z pierwszego miejsca, Węgrzy prawie pewni gorzkiego rozczarowania i pożegnania się z marzeniami o wystąpieniu na MŚ 2022. Walka o miejsce w barażach rozgrywa się więc przede wszystkim pomiędzy Polską i – o dziwo – Albanią, która dwukrotnie pokonała Węgrów.

– To wielki sukces wygrać oba spotkania z Węgrami, ale musimy zachować spokój i skupić się na Polsce. Niczego jeszcze nie osiągnęliśmy, choć fajnie, że jesteśmy w grze o drugie miejsce – powiedział Edoardo Reja po wczorajszej wygranej z Węgrami.

Czy jego drużyna może być jeszcze lepsza niż jest aktualnie?

Reklama

– W defensywie cały czas graliśmy bardzo dobrze, uważnie. Możemy być zadowoleni ze współpracy tak poszczególnych zawodników, jak i całych formacji. Jednak z przodu możemy grać lepiej. W drugiej połowie kreowaliśmy sytuacje, mieliśmy więcej miejsca, ale wtedy zawodziła skuteczność. Udało się zdobyć gola dopiero 10 minut przed końcem.

Mecz Polski z Albanią we wtorek o 20:45 w Tiranie.

Czytaj więcej:

Analiza terminarza – ile nam brakuje do drugiego miejsca?

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank