Artur Jankowski odchodzi z Zagłębia Lubin

redakcja

Autor:redakcja

10 września 2021, 17:37 • 1 min czytania

Reklama
Artur Jankowski odchodzi z Zagłębia Lubin

Już nie będzie Artura Jankowskiego w kolejnych rozmowach z Pawłem Paczulem. Pożegnanie Artura Jankowskiego z Zagłebiem Lubin. Żadnych medali. Żadnych europejskich pucharów. Fenomen sportowy. Ale okej, nie znęcajmy się nad byłym już prezesem Zagłębia Lubin, zwłaszcza, że w sumie nie wszystko, co się w Lubinie stało w ostatnich latach, było wyłącznie jego winą.

Reklama

Fakty są takie, że dzisiaj Jankowski z Zagłębia odchodzi, natomiast problemy, które nawarstwiały się już od dłuższego czasu – pozostają. Sami jesteśmy ciekawi, w jakim kierunku podąży Zagłebie w najbliższych latach.

Na oficjalnej stronie Miedziowych czytamy zaś oficjalne pożegnanie:

– Chciałbym wszystkim bardzo podziękować za współpracę na przestrzeni tych prawie dwóch lat. Ten okres spędzony w Zagłębiu Lubin był dla mnie cennym doświadczeniem i na pewno na długo zostanie w mojej pamięci. Dlatego korzystając z okazji, słowa podziękowania kieruję do wszystkich kibiców i bliskich osób, które w tym czasie mnie wspierały. Dziękuję również pracownikom i wszystkim naszym Partnerom. Dziękuję także Właścicielowi firmie KGHM Polska Miedź S.A  za zaufanie i wsparcie. Na koniec dziękuję wszystkim moim kolegom z innych klubów oraz dziennikarzom, z którymi przez ten czas współpracowałem – powiedział Artur Jankowski, dotychczasowy Prezes Zarządu.

I my dziękujemy.

Reklama

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank