Raków odrobi część zaległości jeszcze w tym miesiącu

redakcja

Autor:redakcja

09 września 2021, 11:09 • 1 min czytania

Reklama
Raków odrobi część zaległości jeszcze w tym miesiącu

Zakończyło się wrześniowe zgrupowanie kadry, więc czas powoli wracać do ligowej rzeczywistości. A w niej czeka nas chociażby odrabianie zaległości, które wynikają z przekładania meczów w okresie walki o awans do europejskich pucharów. Poznaliśmy termin kolejnego z takich spotkań. 

Reklama

Ogółem w Ekstraklasie mamy cztery:

  • starcie 3. kolejki pomiędzy Legią Warszawa a Zagłębiem Lubin,
  • starcie 4. kolejki pomiędzy Rakowem Częstochowa a Radomiakiem Radom,
  • starcie 5. kolejki pomiędzy Legią Warszawa a Bruk-Bet Termaliką Nieciecza,
  • starcie 5. kolejki pomiędzy Rakowem Częstochowa a Górnikiem Zabrze.

Zespół Czesława Michniewicza ma podjąć Miedziowych w połowie grudnia. Znacznie krócej, w związku z brakiem awansu do fazy grupowej Ligi Konferencji, czekać będą kibice wicemistrza Polski. Raków ekipę Radomiaka podejmie 29 września (środa) o godzinie 17, czyli jeszcze przed startem rozgrywanych w tym dniu meczów Ligi Mistrzów.

Terminy rozegrania dwóch pozostałych spotkań na razie wciąż nie są znane.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank