Zakończyło się wrześniowe zgrupowanie kadry, więc czas powoli wracać do ligowej rzeczywistości. A w niej czeka nas chociażby odrabianie zaległości, które wynikają z przekładania meczów w okresie walki o awans do europejskich pucharów. Poznaliśmy termin kolejnego z takich spotkań.
Ogółem w Ekstraklasie mamy cztery:
- starcie 3. kolejki pomiędzy Legią Warszawa a Zagłębiem Lubin,
- starcie 4. kolejki pomiędzy Rakowem Częstochowa a Radomiakiem Radom,
- starcie 5. kolejki pomiędzy Legią Warszawa a Bruk-Bet Termaliką Nieciecza,
- starcie 5. kolejki pomiędzy Rakowem Częstochowa a Górnikiem Zabrze.
Zespół Czesława Michniewicza ma podjąć Miedziowych w połowie grudnia. Znacznie krócej, w związku z brakiem awansu do fazy grupowej Ligi Konferencji, czekać będą kibice wicemistrza Polski. Raków ekipę Radomiaka podejmie 29 września (środa) o godzinie 17, czyli jeszcze przed startem rozgrywanych w tym dniu meczów Ligi Mistrzów.
Terminy rozegrania dwóch pozostałych spotkań na razie wciąż nie są znane.
Fot. FotoPyK