„Powinienem mieć więcej goli niż występów”

redakcja

Autor:redakcja

08 września 2021, 17:26 • 1 min czytania

Reklama
„Powinienem mieć więcej goli niż występów”

Erling Braut Haaland to nienażarta bestia. Strzela bramki seryjnie, kompulsywnie, nieprzerwanie, z szaloną regularnością, a i tak ciągle deklaruje, że mu mało i że chciałby jeszcze zwiększyć częstotliwość pokonywania bramkarzy drużyn przeciwnych. Pytanie, czy to w ogóle możliwe…

Reklama

Z wrześniowego zgrupowania reprezentacji Norweg wyjeżdża z wybitnymi zdobyczami strzeleckimi:

  • gol z Holandią (1:1)
  • gol z Łotwą (2:0)
  • trzy gole z Gibraltarem (5:1)

Każdy byłby zadowolony. Co na to Haaland? Ano to:

– Nie strzelam wystarczająco dużo goli. Jestem bliski średniej gola na mecz. Osobiście uważam, że powinienem mieć więcej trafień niż występów.

Haaland ma piętnaście meczów w reprezentacji i dwanaście goli. Sezon Bundesligi rozpoczął od sześciu bramek w pięciu spotkaniach.

Reklama

Fot. Newspix

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank