Slisz: – Słabsza forma już za mną

redakcja

Autor:redakcja

15 sierpnia 2021, 09:25 • 1 min czytania

Reklama
Slisz: – Słabsza forma już za mną

Bartosz Slisz nie zalicza szczególnie udanego początku nowego sezonu. Niby gra regularnie, niby dostaje porządne minuty i niby nie ma w składzie większej rywalizacji, a jednak ewidentnie nie znajduje się w najwyższej formie, co widział również Czesław Michniewicz. Inna sprawa, że sam Slisz, po zwycięstwie z Wartą Poznań, zadeklarował, że gorszy moment już za nim. 

Reklama

– Wiedziałem, że początek sezonu był w moim wykonaniu słabszy. Musiałem się z tym uporać. Nie było łatwo. Brak tej formy trochę mnie trzymał, trudno mi było się odnaleźć, ale myślę, że tym meczem w Zagrzebiu troszkę się odblokowałem i idzie to już w dobrym kierunku. Na pewno to nie są łatwe momenty, jeśli zdarza ci się słabsza forma, ale każdy takie momenty w życiu ma i musi po prostu jak najszybciej z nich wyjść. Myślę, że ten moment już za mną – mówił Slisz na antenie Canal Plus.

Legia skupia się zaś teraz na meczu czwartej rundy eliminacji do Ligi Europy ze Slavią Praga.

– Do tej pory skupialiśmy się tylko i wyłącznie na Warcie Poznań. Nie było tematu Slavii. Można powiedzieć, że od teraz albo od jutra wchodzi temat Slavii Praga i będziemy chcieli się jak najlepiej przygotować, bo na pewno będą to bardzo ważne spotkania. 

Fot. Fotopyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank