Dwa polskie kluby chcą Grosickiego?

redakcja

Autor:redakcja

14 sierpnia 2021, 16:13 • 1 min czytania

Reklama
Dwa polskie kluby chcą Grosickiego?

Wraz z końcem czerwca wygasł kontrakt Kamila Grosickiego w West Bromwich Albion i reprezentant Polski od dobrych kilku tygodni pozostaje bez klubu. Co dalej z jego przyszłością? Interia informuje o kilku ciekawych potencjalnych kierunkach transferowych. 

Reklama

Sebastian Staszewski z Interii pisze, że zatrudnieniem Grosickiego zainteresowana są nie tylko kluby z Championship, z Turcji, z Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale też dwa polskie zespoły. Ba, to nie wszystko, bo dziennikarz Interii twierdzi, że jego powrót do Ekstraklasy wcale nie trzeba rozpatrywać w kategorii medialnych mrzonek, bo sam Grosicki nie wyklucza takiego rozwiązania.

Kto mógłby być zainteresowany? Na pewno Legia, na pewno Lech, wcześniej mówiło się też o Pogoni, a w artykule Interii, powołującym się na informacje Sławomira Peszki, wspomina się też o Górniku Zabrzu i zapytaniach Lukasa Podolskiego. Niewątpliwie byłby to hit, i tak ciekawego i obfitującego w interesujące powroty, letniego okienka transferowego w Polsce.

Fot. Fotopyk

 

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank