Dest: – Dziwnie czujemy się bez Messiego

redakcja

Autor:redakcja

14 sierpnia 2021, 16:25 • 1 min czytania

Reklama
Dest: – Dziwnie czujemy się bez Messiego

Odejście Leo Messiego z Barcelony było dla piłkarskiego świata niczym trzęsienie ziemi. Życie toczy się jednak dalej – Leo Messi jest już w PSG, Barcelona w niedzielę zaczyna nowy sezon La Liga i pierwszy od wielu lat bez Argentyńczyka w składzie. Sergino Dest przekonuje, że to bardzo dziwne uczucie. 

Reklama

– Jego odejście to szok dla wszystkich. Szkoda, że nie mógł zostać. Niestety, nie mógł, choć chciał, wszyscy w klubie tego chcieli – powiedział wyraźnie przybity Dest.

Barcelona zaczyna sezon od meczu z Realem Sociedad.

– Wszyscy mamy go w naszych sercach. To Messi. Wielki Messi. Jego odejście było po prostu dziwne, ponieważ grał tak długo w tym klubie, prawie całe życie, i nagle go nie ma, tak z dnia na dzień. Mamy trochę pracy do wykonania. Z Messim byłoby łatwiej o zwycięstwa. Jest najlepszym graczem na świecie. Ale myślę, że jeśli będziemy grać razem i utrzymać chemię na wysokim poziomie, możemy wiele osiągnąć.

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank