Policja zatrzymała kiboli Dinama. Mieli sprzęt do walki

redakcja

Autor:redakcja

11 sierpnia 2021, 10:32 • 1 min czytania

Reklama
Policja zatrzymała kiboli Dinama. Mieli sprzęt do walki

Służby policyjne zatrzymały wczoraj około 150 chuliganów z Chorwacji jadących w kierunku Warszawy. Chorwaci zamierzali bić się w Warszawie tak jak tydzień temu w Zagrzebiu. Do Polski przyjechała grupa „Bad Blue Boys”. Nie miała biletów na mecz – po zakończeniu spotkania chciała napaść na wychodzących ze stadionu kibiców Legii.

Reklama

Według portalu Interia.pl polska policja na trasie S8 zatrzymała trzy autokary wiozące Chorwatów, które zostały wypożyczone w Czechach. W ten sposób przyjezdni kibole chcieli zmylić policjantów. Funkcjonariusze po skierowaniu autokarów w bezpieczne miejsce przystąpili jednak do czynności sprawdzających. I co? Okazało się, że w bagażach znaleźli nakolanniki, nałokietniki czy ochraniacze na szczękę.

Ponoć kibice Legii zamierzali wyjść im na spotkanie. Potencjalna „bitka” miała odbyć się w Pruszkowie.

Fot. Newspix

 

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank