Michniewicz: – Przegraliśmy walkę o nasze marzenia

redakcja

Autor:redakcja

11 sierpnia 2021, 08:58 • 1 min czytania

Reklama
Michniewicz: – Przegraliśmy walkę o nasze marzenia

Legia przegrała z Dinamem 0:1 i skończyła eliminacje do Ligi Mistrzów. Czuć niedosyt, bo ten mecz mógł potoczyć się trochę inaczej. Przyznaje to Czesław Michniewicz, z którego słów bije rozgoryczenie. Trener Legii przyznał jednak, że widać było duże doświadczenie rywala z Chorwacji.

Reklama

– Zespół Dinama dobrze się bronił i wyprowadzał groźne kontrataki. Było widać doświadczenie naszych rywali. Przegraliśmy walkę o nasze marzenia. Niewiele zabrakło, ale też zarazem wiele. Najtrudniej wygrać 1:0, a Dinamo pokazało dojrzałość i doświadczenie. My nie wykorzystaliśmy swoich okazji. Musimy teraz przetrawić ten mecz i od jutra myśleć o kolejnym spotkaniu. Przegraliśmy walkę o Ligę Mistrzów. Teraz musimy walczyć o Ligę Europy. To, co mamy, nas nie zadowala. Dzisiaj jesteśmy smutni i rozgoryczeni, że nasza przygoda z Ligą Mistrzów się skończyła. Musimy przewartościować swoje cele i od jutra, my jako sztab, i od niedzieli zawodnicy, skupimy się na Slavii Praga – powiedział Czesław Michniewicz.

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank