Trener Dinama: Legia radziła sobie lepiej w obronie

redakcja

Autor:redakcja

10 sierpnia 2021, 08:31 • 1 min czytania

Reklama
Trener Dinama: Legia radziła sobie lepiej w obronie

Trener Dinama Zagrzeb, Damir Krznar, na konferencji przed rewanżem z Legią komplementował swojego rywala. Jego zdaniem polski klub w niektórych elementach dominował.

Reklama

Krzniar (transkrypcja za Legia.net): Niezwykle ważna jest stabilność w obronie. Tutaj muszę przyznać, że legioniści radzili sobie w defensywie trochę lepiej taktycznie niż my. Należy to trochę poprawić i myślę, że wtedy nasza jakość wysunie się na pierwszy plan. Postaramy się grać równie agresywnie. Mamy świadomość, że jeśli damy rywalom przestrzeń, to mogą narobić bałaganu. Rolę faworyta należy potwierdzić na boisku, powinniśmy mieć taką samą dawkę agresji, biegania, energii jak Legia, a wtedy na pierwszy plan wysuwa się jakość, która – naszym zdaniem – jest po naszej stronie.

Krzniar przyznał też, że Ademi pojechał do Warszawy, ale nie jest pewne, czy zagra.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank